סוגי מפתחותמפתחות מהווים מרכיב בסיסי ביותר לשגרת החיים של כל אחד מאתנו

כל אחד מאתנו נושא בכיס שלו, או בתיק שהוא נושא עמו, לא מעט מפתחות. מפתחות מהווים את אחד המרכיבים הבסיסיים ביותר לשגרת החיים שלנו – הם מה שמאפשר לנו לשמור על הבית, הרכב ועל מרכיבים שונים בחיי היום יום שלנו, הם מה שמאפשר לנו להיכנס אליהם, והתקינות שלהם ושלמותם חשובה לנו ביותר משום כך. ניתן להבין גם כי אין מפתח חשוב יותר ממפתח דלת הבית – המפתח הבסיסי ביותר שצריך להיבחר בצורה הטובה ביותר בכדי לשמור על הבית שלנו באופן אפקטיבי לאורך זמן מפני פריצות ואיומים חיצוניים אחרים. כעת, נכיר את סוגי המפתחות השונים המיועדים לדלתות בתים, ואת היתרונות של כל אחד מהם.

כמה סוגים שונים של מפתחות עבור דלתות בתים

  • מפתח קלאסי – המפתח הקלאסי המוכר לנו עבור דלתות בתים הוא הרב בריח המוכר, המבוסס על 10 פינים המסודרים לאורכו של המפתח ליצירת ההתאמה המדויקת לדלת שלכם, כאשר אחד הפינים הוא פין בטיחות המגן מפני קדיחה לא מורשית בה מנסים לפרוץ את הדלת.
  • מפתח 7X7 – מפתח ברמת בטיחות נמוכה יותר משל הרב בריח הקלאסי, שעובד בצורה דומה מבחינת ההתאמה לצילינדר עם מערכת הפינים שלו, אך אינו כולל פין בטיחות להגנה מפני קדיחה.
  • מפתח כרטיס – מפתחות כרטיס הן פתרון טוב במיוחד לבתים בהם רוצים לבקר לא רק את פתיחת הדלת, אלא גם את יכולת שכפול המפתח. מדובר במפתחות שעבור השכפול שלהם נדרש כרטיס מיוחד הנושא סדרה מספרית שמאפשרת למנעולן לסיים את תהליך השכפול, ובלי המפתח לא ניתן לעשות זאת – כך שהדבר מתאים במיוחד לדירות שותפים ולבעלי דירה שמעוניינים לשלוט בדיוק על מי נושא מפתחות לדירה שלהם.

אם אתם בוחרים מפתח וצילינדר לבית שלכם, בחרו היטב מבחינה בטיחותית ואישית

כשאתם בוחרים צילינדר עבור הבית שלכם אתם בוחרים את סוג המפתח שאתם רוצים שיהיה בו, ובכל מקרה אנחנו ממליצים תמיד לבחור באופציה בטיחותית איכותית – ולא פחות חשוב מכך, לבחור בשירותי מנעולן מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שיבצע עבורכם כל עבודה שקשורה לדלת הבית שלכם.

5 (100%) 1 [הצבעות]