סט כלי עבודה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בחירת סט כלי עבודה לשימוש ביתי

שימוש ביתי בכלי עבודה יכול לעזור להתמודד עם בעיות בלתי צפויות בחשמל, בצנרת, בתשתית ועוד. הדבר החשוב הוא להשקיע בבחירת סט איכותי המתאים לשימוש מן הסוג הזה. הנה כמה טיפים שיכולים לעזור:

א. מגוון הכלים – הסוגיה העיקרית היא מה מגוון הכלים הקיימים בתוך הסט או הארגז. לא תמיד סט עם מאות כלים מתאים לשימוש ביתי ולרוב הוא דווקא עלול לפגוע ביעילות ולגרור בזבוז זמן. יש להתאים בין מגוון הכלים בסט לבין היכולות האישיות. מי שרוצה לרכוש סט עבור טיפול בבעיות בסיסיות בלבד יכול לחסוך בהוצאות.

ב. עלות הסט – טווח המחירים של ארגזי כלים רחב מאוד ונע בין עשרות למאות שקלים. הפערים העיקריים הם בין כלים המיועדים לשימוש ביתי בלבד לבין כלים הנמצאים ברשות בעלי מלאכה ואנשי מקצוע. באופן עקרוני, ככל שהכלי איכותי יותר כך צפוי מחירו לעלות.

ג. סוג הסט – יש הרבה סוגים של ארגזי כלים. בין היתר כדאי לבדוק את הנוחות של אפוד, ארגונית, מזוודה, עגלת כלים, פאוץ' או תיק. סוג הסט יקבע כיצד ניתן להשתמש בכלים במהלך עבודה שוטפת ויש לו גם משמעות בטיחותית. בשימוש ביתי רצוי להסתפק בארגונית או בארגז כלים בסיסי בלבד. אין סיבה להשקיע ברכישת עגלת כלים או אפוד גדול.

איך שומרים על כלי עבודה בבית לאורך זמן?

סט כלי עבודה לשימוש ביתי צריך להיות מאוחסן במקום יבש. לא מומלץ להוציא את הסט לחצר, לגינה או למרפסת. יש להרחיקו ממקורות מים ולהקפיד על ניקוי כללי של אבק או לכלוך. סט כלים איכותי יאפשר סגירה מלאה ואיטום מפני נזקים חיצוניים.

כלי עבודה הם חלק בלתי נפרד מבית פרטי. השימוש בכלים מתאפשר תודות לסט יעיל, מיוחד ונוח אותו ניתן לנצל לצרכים רבים.

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});