סיבות ללמוד שיט על יאכטה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

בעבר שיט על יאכטה היה נשמע עבור רבים כמעין משאלה שהינה נחלתה של עשירי ישראל בלבד. עם זאת, במדינת חוף קיצית וחמימה כמו ישראל, ניצול יופיו של היום הוא נחלתו של הכלל. בדיוק מסיבה זו, ניתן למצוא כיום מגוון רחב של בתי ספר ללימוד שיט הפזורים בכל רחבי הארץ (טוב בעיקר על החוף). עתה נשאלת השאלה – למה ללכת ללמוד שיט אם ממילא אפשר לשכור את שירותיו של סקיפר מקצועי. לכן, במאמר הבא ריכזנו מספר סיבות מרכזיות שמסבירות את היתרונות של לימוד שיט על יאכטה.

העצמאות לחגוג את האירועים הקטנים

אנחנו לא בהכרח מדברים על מסיבת יום הולדת או חגיגת בר מצווה. לפעמים אפשר להחליט  לקחת את כל המשפחה לשיט עצמאי אל מול חופיה של ישראל סתם בשביל לחגוג את סוף השבוע שזה עתה הגיע. מזג האוויר הנוח ומועדוני היאכטות הרבים שבארצנו הקטנה, מאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו (שיש ברשותו רישיון), לשכור יאכטה מפנקת ולצבור חוויות חדשות בלב ים.

היכולת לקחת חופש ולו למספר שעות

בין שגרת עבודה לילדים, חשוב שניקח מדי פעם חופשה שתעזור לנו למלא את הגוף במצבורי אנרגיה מחודשים. אז נכון אי אפשר לטוס כל שני וחמישי לחו"ל בין אם בגלל כסף ובין אם בגלל מחויבויות, וגם אילת הקרובה, נראית לפעמים עם עומס המטלות דיי רחוקה – אך חופשה קצרצרה של מספר שעות בלב ים? זה כבר סיפור אחר לחלוטין.

תחביב מספק מאין כמוהו

שיט על יאכטה הוא איננו רק כיף והנאה מעצם העובדה שמדובר בחופשה. שיט על יאכטה הוא גם דרך לטפח תחביב חדש, מהנה ונפלא. מחקרים מראים כי אנשים בעלי תחביבים נהנים מאיכות חיים גבוה ורגועה יותר. אז אם יש לכם זמן פנוי ואהבה גדולה אל הים, זה הזמן לחשוב על קורס משיט 30 שיקנה לכם את הרישיון הבסיסי הנדרש.

מודעות: