סריקת תמונות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

סריקת תמונות – איך התהליך מתבצע וכמה זה עולה?

יש לכם תמונות מודפסות שממלאות את הארגזים בבוידעם אבל אתם לא מוצאים יותר את ההזדמנות לצפות בהן? יכול להיות שאם הן היו זמינות לכם בפורמט דיגיטלי לצפייה בטלוויזיה בסלון, במחשב ואפילו על מכשיר הטלפון הנייד שלכם, הייתם צופים בהן יותר, משתפים אותן עם בני משפחה וחברים וחוגגים שוב את זיכרונות הילדות וההתבגרות שלכם. לשם כך עליכם לבצע תהליך של סריקת תמונות, עליו נספר לכם בשורות הבאות.

כיצד מתבצעת סריקה מקצועית של תמונות?

סריקת תמונות מקצועית מבוצעת בצורה דומה לצורה בה אתם סורקים מסמכים בסורק הביתי, רק הרבה יותר מהר, הרבה יותר יעיל והרבה יותר איכותי. הסריקה מתחילה בחלוקת התמונות לאצוות מדודות המוזנות אל מכונת הסריקה, וזו מבצעת שורה של פעולות באופן רציף ואוטומטי: הברשת פני התמונה לסילוק אבק, הצבת התמונה בעמדת הסריקה, סריקה מהירה של התמונה, ביצועי תיקוני צבע ותמונה אוטומטיים ושמירת התמונה בקובץ תמונה דיגיטלי. תהליך זה מבוצע במהירות גבוהה מאוד, תמונה אחרי תמונה, מה שמאפשר להשלים סריקה של אלפי תמונות בתוך זמן קצר.

מה קורה לאחר הסריקה?

לאחר הסריקה נארזות התמונות בצורה מקצועית, מוכנסות לארגז ונשלחות חזרה אל בית הלקוח, רק שכעת מצורפות לחבילה גם התמונות הדיגיטליות כשהן שמורות על מדי דיגיטלית כדוגמת דיסק און קי. במקרים רבים, ניתן לשלב גם העלאה אוטומטית של כלל התמונות אל שירות אחסון בענן, כך שהתמונות תישמרנה עבורכם גם במדיה דיגיטלית פיזית שתהיה בידיכם ואותה אתם רוצים לגבות בכמה עותקים ליתר בטחון, וגם בשירות ענן שהופך את התמונות לזמינות בכל עת ומכל מקום. את התמונות המודפסות עצמן, תוכלו להחזיר לאחסון בבוידעם.

כמה עולה השירות?

שירות סריקת תמונות יכול להתבצע בכמה רמות של שירות, ובכלל זה לכלול טיפול מקדמי לתמונות במידה ומדובר בתמונות ישנות ומקומטות, וכן טיפול דיגיטלי בתמונה לאחר סריקתה ובכלל זה תיקוני צבע ותמונה בצורה ידנית על ידי גרפיקאי. ככלל, מדובר בשירות זול מאוד ביחס לערך שהוא מספק ועבור מרבית הלקוחות, ניתן להשלים את סריקתן של כל התמונות המודפסות השמורות בבית בעלות כוללת של מאות שקלים בלבד. יחד עם זאת, אם אכן מדובר בתמונות במצב גרוע ומקומט, אתם בהחלט יכולים לצפות לתוספת עלות שהיקפה ייקבע לפי כמות התמונות, לפי מצבן ולפי היקף הטיפול ומאפייני הטיפול שיש להעניק לתמונות טרם סריקתן ולאחר סריקתן כאשר הן בפורמט הדיגיטלי.

מודעות: