עבודות גבס

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עבודות גבס – אל תתחילו לעצב דירה בלעדיו

לאור הירידה המתונה במחירי הדירות שאנו חווים בימים ברוכים אלו, אני ואשתי סוף סוף קנינו דירה אחרי ארבע שנות נישואין. אחרי התלבטויות רבות, החלטנו ללכת על דירה ישנה וגדולה שזקוקה לשיפוץ במקום להיכנס לדירה חדשה ופצפונת. כשהתחלתי להתעסק עם השיפוץ של הבית גיליתי שעבודות גבס זה עולם ומלואו, ולמעשה הגבס יכול להחליף גם רהיטים.

עבודות גבס מעוצבות כתחליף לרהיטים

טוב, קודם כל התחלתי לבדוק רהיטים לבית החדש, וגיליתי שאני ממש לא מסוגל לסבול את כל המזנונים השחורים המכוערים האלה, שנראית כאילו יוצרו תחת גרזנו של חוטב עצים. ואז, לגמרי במקרה נכנסתי לחנות צבע וגיליתי מזנון קליל, רענן שצבוע בצבע מיוחד ולא מחייב. המזנון הזה נראה כמו חלק מהקיר, ועם זאת כלל את כל מה שאני צריך – נישה לטלוויזיה, מדפים לממיר ולמערכת קולנוע, ואפילו כמה ארונות סגורים. התחלתי לדבר עם המעצבת במקום, ואז עולם שלם נפתח בפני. התברר לי שעבודות גבס יכולות להחליף לא רק את המזנון, אלא גם לשמש כארונות ספרים, מדפים ועוד פרטי ריהוט שונים. החדשות הכי טובות בכל הסיפור הזה הן שהמחיר אינו שונה בהרבה ממה שהייתי משלם על רהיטים רגילים.

מי מבצע עבודות גבס?

עבודות גבס מתבצעות על ידי חברות שיפוצים, והרבה פעמים גם צבעים מציעים שירותים אלו. ככלל, הגבס הוא חומר שקל לעבוד איתו, אם כי מוצרים ברמת גימור גבוהה מצריכים ידע וניסיון. חשוב לפנות לאנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים המכירים היטב את כללי העבודה עם גבס, והדבר חשוב במיוחד אם עבודות הגבס הללו עתידות להחליף לכם רהיטים. היות והחומר קל לעבודה, אנשים רבים חושבים שהם יכולים לעשות זאת בעצמם, אך מסתבכים וגורמים להרבה תקלות. חשוב להקדיש את הזמן הדרוש כדי למצוא אנשי מקצוע טובים.

אותה מוכרת בחנות הצבע הציעה לי מייד חיבור לאנשי מקצוע, אבל כאן כבר התחלתי להיזהר. יש לי נטייה להתייחס בחשדנות לחברות המומלצות בחנויות כי ברור שהם עובדים יחד ולכן ההמלצה עלולה להיות בעייתית. אומנם לקחתי את הפרטים של אותם מומחים לעבודות גבס, אבל לא מיהרתי לחייג אליהם.

מוצאים חברת שיפוצים טובה

כדי לאתר חברת שיפוצים, פניתי אל קבלן השיפוצים שלי ושאלתי קצת יותר על עבודות גבס. הוא הסביר לי מהם עקרונות העבודה, אך אמר לי שהוא עצמו אינו מתמחה בתחום ולכן מעדיף שלא לקחת את זה על עצמו. לאחר מכן התחלתי לשאול חברים אם הם מכירים אנשי מקצוע מומלצים בתחום. אחד החברים בעבודה העביר לי טלפון של איש מקצוע אחד, וכשבדקתי אותו באינטרנט התפלאתי לגלות שהוא עובד באותה חברה שקיבלתי עליה המלצות עוד בחנות הצבע. אז אולי בכל זאת אפשר לסמוך על המלצות בחנויות? בכל מקרה דיברתי עם הבחור, הסברתי לו מה אני רוצה והתוצאה הייתה מדהימה ואנו נהנים ממנה מדי יום.

עבודות גבס בבית זה רעיון נהדר!

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});