הטרקטורון הוא רכב פנאי, כמו גם רכב עבודה רב משימתי

עגלה לטרקטורון
עגלה לטרקטורוןטורון הוא רכב פנאי, כמו גם רכב עבודה רב משימתי

הטרקטורון הפך בארץ בעיקר לרכב ספורט ופנאי. חברות רבות בפריפריה מציעות טיולים ארוכים לתיירים, רכובים על גבי טרקטורונים לכל פינות החמדה באזור, תוך ניצול מהירות הנסיעה, ההנאה ממנה, כמו גם את יכולת העבירות המדהימה של הרכב הזה. למעשה, הטרקטורון הינו במקור רכב עבודה לכל דבר ועניין, ועדיין משמש במגוון משקים חקלאיים בארץ. בשונה מהטרקטור הגדול והמסיבי, הטרקטורון מסוגל לנוע במהירות גבוהה מאוד, תוך שמירה על יכולת תמרון ועבירות גם בשטחים הקשים ביותר. אחד מהחסרונות המרכזיים של הטרקטורון כרכב עבודה, נובע מהספציפיות והמומחיות הרבה שלו בתחום זה בדיוק. צמצום שטח הרכב על מנת שיוכל לתמרן בקלות, הפך את הטרקטורון לרכב חד משימתי, אשר משקים רבים מתקשים לעיתים לעשות בו שימוש. נגררים מספקים תשובה לחסרון זה.

כיצד נגררים עוזרים לנו להתמודד עם חסרונותיו של הטרקטורון, ומהם הפרמטרים החשובים לבחירת נגררים מסוג זה

עגלה לטרקטורון נועדו בראש ובראשונה להפוך אותו מרכב עבודה חד משימתי, לרכב רבגוני אשר מסוגל לבצע מגוון רחב של משימות עבור בעל העסק. נגררים המחוברים לאחורי הטרקטורון אמנם יאטו את מהירות נסיעתו כל זמן שנשאיר אותם מחוברים, אך יאפשרו לעשות בו שימוש להעביר משאות למקומות נידחים כחלק מארסנל היכולות שלו.

הפרמטרים החשובים לבחירת עגלה לטרקטורון כוללים:

יש לרכוש נגררים המתאימים ספציפית לטרקטורון

חשוב מאוד לא להתפשר, ולרכוש נגרר המותאם לטרקטורון באופן אישי. שימוש בנגרר של כלי עבודה כבד כטרקטור, עשוי להיות קשה מאוד לטרקטורון, ולהגביל הן את הניידות שלו, והן את יכולתו לשאת מטען נוסף על גבו.