כשהוריה של עדי מרמת גן חיפשו מועדון לבת המצווה לחגוג לה את האירוע הייחודי והמקורי שלה. הם ביקשו למצוא מקום אטרקטיבי ומפתיע בלב העיר הגדולה תל אביב. לאחר חיפושים רבים ברשת הם גילו להפתעתם מועדון לבת מצווה יחיד מסוגו בעיצוב וברמה שטרם נראתה בארץ. מדובר במועדון הקויה אמסטרדם בתל אביב.

עדי בוחרת את המועדון שלה

עדי בחרה מועדון לאחר חיפושים אחר מועדונים לבת מצווה בעיר רמת גן, במועדון הקויה אמסטרדם בתל אביב (העיר הצמודה) מעוצב בסגנון אחת הערים התוססות בעולם וברוח האווירה הושקעו במקום משאבים רבים הכוללים, מערכת תאורה מהמתקדמות בעולם, מסכי לד ענקיים באיכות גבוהה, לייזרים תלת מימד, מכונות ערפל משוכללות, רחבת ריקודים גדולה ומפוארת, ברים מעוצבים בסגנון מודרני חדשני, מתחם V.I.P למבוגרים ממוזג ומבודד מרעש, D.J מיומן ומקצועי המכניס את כולם לאווירה הנכונה עם מוסיקה עדכנית ביותר. ועוד. אין ספק המקום קרץ לעדי והוריה שהחליטו כי זה המקום המושלם לחגיגת הבת מצווה הקרובה שלהם. 

מועדון הקויה

מועדון  הקויה אמסטרדם וצוות המקום הציעה לעדי שילוב של אטרקציות לשדרוג האירוע כמו: שולחנות משחק ומולטימדיה, שולחן הוקי אוויר, שולחן כדורגל וסנוקר, עמדות של משחקי מחשב , כניסה מפוארת על שטיח אדום לנסיכת האירוע, שילוב של אטרקציות כמו בובות ענק  ורובוט לייזר שירקידו את המוזמנים ועוד. כמובן שגם על החלק של המזון, הכיבוד והשתייה צוות המועדון הציע מבחר תפריטים של קייטרינג ברמה גבוהה והכולל: בשרים, מנות פסטה, פשטידות, מאפים, קינוחים עשירים ומגוון רחב נוסף לבחירה כולל ברים של חטיפים ומתוקים כמו שהילדים אוהבים.

 

דרג את המאמר