חלפו הימים של עוגות חתונה מסורתיות עם שכבות של מרציפן בציפוי קרם לבן. מבחר עוגות החתונה היום הוא עצום. מעצבי עוגות רבים מציעים עוגות חתונה מרהיבות ביופיין ובייחודן והבחירה קשה. אם יש לכם רעיון חלומי לעוגת החתונה שתרצו, כל מומחה לעיצוב עוגות יוכל להפוך לכם את החלום למציאות. עיצוב מרהיב בשילוב עם טעם נפלא זה כל מה שצריך בשביל עוגת חתונה מוצלחת, ועם העיצובים החדשניים שקיימים היום, השמיים הם הגבול.

היום, בעידן האינטרנט, ניתן למצוא עשרות אתרים של עוגות מעוצבות ובחירת עוגת החתונה הפכה למשימה פשוטה וכייפית. בהמשך עמוד זה ריכזנו עבורכם מגוון עשיר של מעצבי עוגות חתונה. תוכלו לשוטט בגלריות שלהם והתרשם מהעיצובים החגיגיים. עוגות חתונה באות במגוון עצום של צורות וגדלים. ישנן עוגות עם עיצוב תואם לשמלת הכלה או לזר הכלה, עוגות בצורת בלונים, טירה, מתנה, עוגות עם דמויות חתן וכלה מפוסלים, עוגות עם פרחים, עוגות עם לבבות ועוד אן ספור עיצובים מדהימים. ישנן עוגות במספר שכבות המופרדות על ידי עמודים, עוגות מדורגות בהן השכבות מונחות אחת על השניה ועוגות מלבניות גדולות ושטוחות.

מומלץ לעשות סקר שוק קטן לפני שאתם בוחרים את עוגת החתונה שלכם. חשוב לוודא שהמרכיבים איכותיים ושהעוגה טרייה ולא מוקפאת. כמו כן חשוב להתאים את גודל העוגה למספר המוזמנים. רצוי להתאים את סוג העוגה לעונת השנה בה מתקיימת החתונה. אם החתונה נערכת בקיץ, רצוי לא להזמין עוגת מוס או עוגה עם הרבה קרם אלא אם כן העוגה מוחזקת בקירור עד רגע החיתוך. ישנם זוגות שיודעים בדיוק איזה עוגת חתונה הם מחפשים, הן מבחינת העיצוב והן מבחינת הטעם. לאלו מכם שמתקשים להחליט, ניתן להתייעץ עם מעצב העוגות. אצל חלק מהקונדיטורים ניתן גם לערוך מפגש טעימות. למידע נוסף על עוגות מעוצבות לחצו כאן

דרג את המאמר