ערך דלתות הכניסה הקדמיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

[fusion_text]אם אתה מעוניין לעדכן את המראה של הבית שלך, שום דבר לא יכה התקנת דלת הכניסה החדשה. בין אם אתם מחפשים לשדרג כי אתה מתכנן להעביר או שאתה רק רוצה לרענן את הכניסה שלך, חדש הכניסה דלתות הכניסה או דלתות הסערה הם השקעה קול.

היתרונות של התקנת דלת חדשה

אחד היתרונות העיקריים להתקנת כניסה חדשה היא שהיא מספקת מתיחת פנים מיידית עבור הנכס שלך. אבל זה לא הכל. זה יכול גם להגדיל באופן משמעותי את הערך חוזרת הביתה שלך. רוב להתחיל סביב $ 2500 (דלתות סערה הם אפילו פחות יקר) ו לאחרונה מחקר מצא כי הכניסה משופרת הגדילה את הערך הנתפס של הבית על ידי כמעט 8000 $! זה לא תשואה רעה על ההשקעה.
יתרון גדול נוסף הוא כי דלת חדשה צפויה להיות הרבה יותר אנרגיה יעילה. אם אתה יכול לראות אור מציץ דרך הפערים בכניסה שלך, זה לא רק אור זה מגיע. פערים אלה מאפשרים הרבה אוויר קר בחורף ואוויר חם ואפילו באגים בחודשים החמים. עם האנרגיה שאתה יכול לחסוך, אתה עלול פשוט למצוא כי העדכון כמעט משלם עבור עצמו.

כיצד לבחור דלתות הכניסה הקדמית

בעת בחירת דלתות הכניסה מפוארות הקדמית דלתות סערה, אתה עלול להיות קצת המום. הם באים במספר חומרים, כולל עץ, פורניר עץ, פלדה פיברגלס. פלדה היא חומר חזק, עם זאת, זה לא בדיוק כמו עמיד פיברגלס או עץ וזה יכול להיפגע כאשר נחשף אלמנטים כגון גשם או שלג. נדל עץ היא האפשרות היקרה ביותר בעלי בתים. נדל עץ דורש תחזוקה קבועה, בעיקר תיקון שריטות, ליטוש או צביעה מחדש, וזה משהו בעלי בתים רבים לא מעוניינים לעשות.[/fusion_text][fusion_text]פיברגלס, לעומת זאת, הוא חזק כמעט תחזוקה חינם. זה נמשך פעמיים כל עוד דלת עשוי פלדה או עץ הליבה קצף שלה מסייע לספק בידוד נוסף נגד האלמנטים. החשוב מכל, זה יכול להיראות כמו עץ ​​אמיתי בכל חלק של המחיר ויש אפשרויות פיברגלס כמעט כל תקציב הבית".

בחירת חלונות ודלתות החברה להתקין את הדלת שלך

זה רעיון נהדר להשתמש מקצועי מקצועי הביתה שיפוץ החברה להתקין את הדלת החדשה שלך. אנשי מקצוע אלה יוכלו לבוא לבית שלך למדוד את הגודל הנכון, אבל הם גם יודעים בדיוק איך להתקין את זה. עושה את זה בעצמך יכול לגרום לבעיות גדולות, במיוחד אם אתה לא יודע שאתה צריך לאפשר קצת מקום נפיחות במזג אוויר חם או לח. חברות אלה גם יודעים איזה סוג של מזג האוויר הפשטה נכונה ישתמש איטום על כל קצוות לחתוך כדי לשמור אותו השתאה.

בעלי בתים רבים יודעים כי חלונות חדשים יכולים להוסיף ערך רב לביתם, אבל הם לא יודעים שזה גם חלונות ודלתות שיכולים להוסיף ערך. אם הבית שלך נראה קצת עצוב, שקול ליצור קשר עם חברה שיכולה לעזור לך להתקין דלת על הבית שלך. אתה יכול פשוט להיות המום על ההבדל זה יכול לעשות.[/fusion_text]

מודעות: