כשבוחרים באפשרות של פונדקאות בחו"ל, צריך להכיר את היעדים השונים

ישנן לא מעט סיבות שבגינן זוגות ישראלים שרוצים להביא ילדים לעולם, ורוצים או צריכים לעשות זאת דרך תהליך של פונדקאות, בוחרים לעשות זאת לא בארץ אלא דווקא ביעד כזה או אחר בחו"ל. הסיבות לכך קשורות להליך הפונדקאות עצמו, ולתנאים בהם ניתן לקיים אותו בישראל, שיכולים להיות נוקשים למדי מבחינת הקריטריונים של ההורים המיועדים בתהליך, ושל האם הפונדקאית גם כן.

בישראל צריך לקבל אישורים מוועדה של משרד הבריאות, וההליך כולו יכול להיות ארוך ומסורבל עוד לפני שמגיעים לשלב ההפריה החוץ גופית ותחילת ההיריון. משום כך, בוחרים במדינות שונות בהן ההליך מתבצע בצורה מהירה ויעילה יותר, וצריך להכיר את היעדים השונים בכדי לבחור בפונדקאות בחו"ל בתנאים הטובים ביותר.

אחת האפשרויות שכדאי להכיר היא של פונדקאות באוקראינה – אולי היעד המוביל בעולם כיום בכל הנוגע לתהליכי פונדקאות.

היתרונות של אוקראינה כיעד עבור פונדקאות לזוגות מהארץ

ראשית, חשוב להבין שבכל מה שנוגע להיריון פונדקאי שמיועד להורים נשואים הטרוסקסואליים, אוקראינה היא המדינה הנוחה ביותר מבחינה ביורוקרטית וחוקית לבצע בו הליכי פונדקאות. פונדקאות באוקראינה היא מותרת גם עבור אזרחים זרים כמו ישראלים, והדבר עולה הרבה פחות כסף מהליכי פונדקאות בארץ וביעדים אחרים בעולם,

למרות שמדובר בהליכים מהירים יותר וזולים יותר, הדבר לא פוגע באיכות הטיפול והליווי כאשר ההיריון מתבצע באוקראינה – ישנם מרכזים רפואיים איכותיים ביותר שמלווים את האם הפונדקאית לאורך כל התהליך מההפריה ועד הלידה, ואם יודעים להוציא את התהליך לפועל בצורה מקצועית – התהליך מתבצע בסטנדרטים הגבוהים ביותר גם באוקראינה,

בנוסף, מדובר ביעד קרוב יחסית שעלויות הטיסה אליו והשהייה בו הן לא מאוד גבוהות – מה שמהווה יתרון כלכלי נוסף עבור זוגות שבוחרים בתהליכי פונדקאות בחו"ל. תחת כל התנאים האלה – חשוב לוודא שמוציאים את התהליך לפועל בצורה המקצועית ביותר שניתן.

Surrogacy מלווים אתכם לכל אורך תהליך הפונדקאות, בכל מקום בעולם

כשאתם פונים ל Surrogacy עבור ביצוע של תהליך פונדקאות באוקראינה, אתם מבטיחים לעצמכם את הליווי המקצועי ביותר לאורך כל התהליך הרגיש והחשוב הזה. בין אם מדובר בהפריה המבוססת על ההורים המיועדים עצמם, בין אם בתרומת ביציות מהארץ ובין אם בתרומת ביציות המבוססת באוקראינה עצמה – אנחנו יודעים לספק את המענה לכך.

אנחנו עובדים עם מרכז רפואי מהשורה הראשונה באוקראינה ובאירופה כולה בתחום ההפריות, עם צוות של מומחים רפואיים, משפטיים וטיפוליים שמבטיחים שהתהליך כולו מתבצע ללא דופי. אחוזי ההצלחה של הטיפולים המתבצעים דרכנו הם גבוהים, ולאחר ההפריה אנחנו מלווים הן את האם הפונדקאית באוקראינה והן את ההורים המיועדים בארץ לאורך כל התהליך, מעדכנים באופן שוטף אודות ההיריון והמעקב אחריו, ודואגים לתקשורת האיכותית והבריאה בין שני הצדדים.

בסוף התהליך אנחנו מסייעים בהסדרת המעמד החוקי של היילוד, וכך למעשה אנחנו משלימים את תהליך הפונדקאות כולו, משלב התיאומים הראשוניים ויצירת ההסכם בין ההורים המיועדים לבין האם הפונדקאית באוקראינה, ועד הלידה של הילד והחזרה איתו ארצה למשפחה חדשה ומאושרת.

פנו ל Surrogacy והבטיחו לעצמכם הליך פונדקאות באוקראינה איכותי ומקצועי מקצה לקצה:

  • אנו נותנים מענה להליכי פונדקאות באוקראינה המבוססים על עוברים מוכנים מהארץ, תרומת ביציות מהארץ או תרומת ביציות באוקראינה.
  • אנו מלווים את שני הצדדים לאורך כל התהליך ומבטיחים היריון בריא ומפוקח היטב.
  • אנו עובדים עם צוות מומחים מהשורה הראשונה בכל התחומים הרלוונטיים.
  • אנו מספקים מענה עבור שירותים שונים ונוספים בתחום הפונדקאות ותרומת הביציות בארץ ובחו"ל.
דרג את המאמר