קצת על פונדקאות באופן כללי, ועל המקרים בהם נפנה אל פונדקאות בגאורגיה

ברמה הבסיסית ביותר, פונדקאות היא למעשה היריון המתבצע ברחמה של אם חיצונית, שנושאת את העובר ברחמה עבור הורים שלפחות אחד מהם הוא ההורה הביולוגי של אותו הילד, ושבסופו של ההיריון יהיו הוריו לכל דבר ועניין. יש לא מעט סיבות שבגינן אנשים פונים להיריון פונדקאי כאשר הם רוצים להביא ילד לעולם, ובמרבית המקרים מדובר בהורים שלא מצליחים להיכנס להיריון בכוחות עצמם בשל בעיות פריון או בשל חוסר יכולת של האישה לשאת את העובר. במצב כזה, ניתן לבצע הפריה חוץ גופית באמצעות תאי הזרע של האב והביצית של האם או של תרומה חיצונית ואנונימית, ולאחר ההפריה להכניס את הביצית המופרית לרחם האם הפונדקאית לטובת קליטת ההיריון ותחילת התהליך. זהו לא עניין של מה בכך, ועל אף שמדובר בתהליך חוקי בארץ, יש לא מעט מקרים בהם הורים מיועדים בוחרים דווקא בפונדקאות בחו"ל. הסיבות לכך יכולות להיות כלכליות, או שדווקא הביורוקרטיה הסבוכה הקשורה לתהליך זה בארץ מובילה אנשים לאופציה אלטרנטיבית. פונדקאות בגאורגיה היא אחת האפשרויות שכדאי להכיר בהקשר זה.

מה הופך את גאורגיה ליעד אטרקטיבי בכל הנוגע לתהליכי פונדקאות?

גאורגיה שבצפון-מזרח אירופה היא מדינה שנחשבת לפופולארית ביותר כיום עבור פונדקאות, כאשר פונדקאות בגאורגיה מותרת עבור הורים הטרוסקסואליים בלבד, אך לא בהכרח נשואים וגם הסכם חיים משותפים מספיק לטובת התחלת התהליך. העלויות של פונדקאות במדינה זו נחשבות ללא מאוד גבוהות, ואילו המערכת הרפואית בה היא מתקדמת ואיכותית, בדגש על המרכז הרפואי האמריקאי-גאורגי שאיתו עובדת סוכנות Surrogacy. מבחינה פרסונלית, יש לא מעט אפשרויות לאימהות פונדקאיות גאורגיות, והדבר מהווה יתרון כאשר אנו מנסים להתאים את האם האידאלית עבור כל זוג הורים מיועדים. יתרון נוסף של גאורגיה עבור מי שמעוניין בהליכי פונדקאות הוא המדינה עצמה – מדובר באוכלוסייה מקומית חמה, בטיסה קצרה וזולה יחסית וגם בשהות יחסית זולה ונעימה, כך שהתהליך כולו מתבצע בצורה נעימה ופשוטה ככל הניתן עבור ההורים המיועדים.

כל היתרונות של Surrogacy בפונדקאות ככלל ובפונדקאות בגאורגיה בפרט

כשאתם רוצים להתחיל בתהליך של פונדקאות, בארץ או בחו"ל, אתם זקוקים לסוכנות שתספק לכם את השירות האיכותי ביותר בכל היבט והיבט של תהליך זה. אצלנו ב Surrogacy תמצאו ניסיון עשיר בתחום הפונדקאות (ולא רק בו), וליווי מקצועי ורב תחומי הן של ההורים המיועדים והן של האם הפונדקאית, בתהליכים בארץ ובחו"ל גם יחד. בכל הנוגע לפונדקאות בגאורגיה – אנחנו עובדים עם מרכז רפואי מהשורה הראשונה, בצוות רב תחומי הכולל מומחים רפואיים, משפטיים, אנשי לוגיסטיקה, פסיכולוגים ועובדים סוציאליים – הכל כדי להבטיח שהתהליך מתבצע בצורה הפשוטה והנוחה ביותר גם במרחק גאוגרפי גדול. אנו יוצרים את התיאום הראשוני בין ההורים לבין האם הפונדקאית ומלווים את שני הצדדים לכל אורך הדרך, ולאחר הלידה גם מסדירים את כל מה שצריך בכדי להביא את הילד לארץ ולהסדיר את מעמדו כאזרח וכבנם של ההורים שביצעו את התהליך. בכדי לדעת עוד, פנו אלינו והתחילו את התהליך הארוך, הרגיש והמספק של הבאת ילד משלכם לעולם דרך הליכי פונדקאות, כאשר גאורגיה היא אכן אופציה מובילה לשם כך.

Surrogacy מציע שירותים שונים ואיכותיים בכל הנוגע לפונדקאות:

  • פונדקאות עם עובר המבוסס על ההורים המיועדים והביולוגיים.
  • פונדקאות עם תרומת ביציות של תורמת אנונימית מהארץ.
  • תרומת ביציות של תורמת בגאורגיה לפונדקאות או להיריון רגיל.
  • ליווי תהליך פונדקאות בארץ – אישית, רפואית ואדמיניסטרטיבית.
  • תהליכי פונדקאות בחו"ל – גאורגיה, אוקראינה, ארצות הברית ובלארוס.
דרג את המאמר