פונדקאות בנפאל – זוגות המעוניינים להביא ילד לעולם בהליכי פונדקאות פונים פעמים רבות לחוץ לארץ

הליכי פונדקאות קיימים בכדי שזוגות שהיריון רגיל נמנע מהם, בשל חוסר יכולת של האישה להיכנס להיריון או כל סיבה אחרת, יוכלו להביא לעולם ילד משלהם דרך אם פונדקאית. זהו תהליך עדין ורגיש אבל חשוב מאין כמותו, שנותן לזוגות רבים את התקווה ואת ההתממשות של התקווה לילד משלהם – וברור מדוע זוהי אפשרות חשובה ביותר כיום. עם זאת, מדובר גם בתהליך עדין שלא תמיד יש סביבו קונצנזוס בכל מקום בעולם ובכל תנאי, וכך זוגות רבים לא יכולים או רוצים לבצע את התהליך בארץ, ופונים לאופציות של פונדקאות בחו"ל. אחת הדוגמאות הטובות ביותר לכך היא זוגות חד מיניים, שלא יכולים להביא ילד בהליכי פונדקאות סטנדרטיים בארץ משום שהדבר אינו מותר בחוק, ולכן פונים לאפשרויות של פונדקאות בחו"ל. אחת האפשרויות הפופולאריות בעבר הייתה פונדקאות בנפאל, ונבין בדיוק מדוע זה היה פופולארי, כיצד הדבר התבצע ובעיקר מה המצב כיום, ומה החלופות לפונדקאות זו.

בעבר, אחד היעדים הפופולאריים לזוגות חד מיניים לפונדקאות היה נפאל

זוגות חד מיניים, ובעיקר זוגות גברים הומוסקסואליים, פנו לאפשרות של פונדקאות בנפאל לא משום שהדבר היה מותר בחוקי המקום – אלא פשוט משום שהדבר לא היה אסור. עד לפני כשנתיים, כל תחום הפונדקאות במדינה שבמזרח אסיה היה למעשה פרוץ לחלוטין, וכך היה ניתן לבצע הליכי פונדקאות בצורה נוחה, עם אם פונדקאית מקומית, ובמחיר שהיה נחשב לנמוך לעומת אלטרנטיבות דומות ברחבי העולם. עם זאת, לפונדקאות במדינה זו היו גם חסרונות, משום שמדובר במדינת עולם שלישי שהתשתיות הרפואיות והאישיות בה הן לא מיטביות – וכך אמנם היה מדובר בפונדקאות זולה לעומת מקומות אחרים בעולם, אך גם באחת שבמקרים רבים שררה בערפל והיה קשה לעקוב אחריה בצורה טובה. עם השנים, יותר ויותר ישראלים, ובעיקר זוגות חד מיניים, פנו לנפאל על מנת לבצע הליכי פונדקאות, עד שבסופו של דבר נוצר מצב של אי שקט סביב נושא זה, כאשר בתחילה פונדקאות הותרה אך ורק לזרים המגיעים לנפאל, ובסוף שנת 2015 המצב השתנה באופן משמעותי.

ומה המצב כיום בכל מה שנוגע לפונדקאות בנפאל?

כיום, פונדקאות בנפאל היא אסורה. לא ניתן לפנות ולפתוח בהליכי פונדקאות חדשים עם נשים מנפאל, והדבר נשאר כך משנת 2015 ועד היום – מה שמכריח אותנו לחפש יעדים אחרים כאשר אנחנו מעוניינים בהליכי פונדקאות. זוהי מכה לא פשוטה, בעיקר עבור זוגות חד מיניים שנפאל הייתה אחת האופציות הטובות ביותר עבורם, וכעת נאלצים לחפש יעדים חדשים – אבל כשפונים לחברה מקצועית בתחום הפונדקאית כמו Surrogacy, אפשר להיות בטוחים שנמצא את המענה הנכון לכל זוג. כיום, זוגות חד מיניים שפונים אלינו מקבלים מענה דרך הנתיב האמריקאי – בארה"ב חוקים ליברליים מתקדמים שמאפשרים פונדקאות עבור זוגות חד מיניים, והדבר אמנם עולה יותר מהנתיב הנפאלי שנסגר, אך גם מתבצע עם מערכת רפואית ומלווה איכותית באופן משמעותי לעומת זו שבנפאל, ובתהליך מקצועי ללא פשרות גם מהצד שלנו.

נפאל היא כבר לא יעד לפונדקאות – אבל Surrogacy ימצאו לכם את היעד המתאים

  • Surrogacy מוציאים לפועל הליכי פונדקאות בישראל, ארצות הברית, אוקראינה, גאורגיה ובלארוס.
  • זוגות חד מיניים מקבלים מענה מקצועי דרך פונדקאות בארצות הברית.
  • הליך הפונדקאות מתבצע בצורה הטובה ביותר ועם ליווי רפואי ואישי לאורך כל התהליך.
  • החל באיתור אם פונדקאית מתאימה, דרך חוזה הפונדקאות ועד הלידה – Surrogacy מלווים בכל צעד.
  • שירות מנוסה עם אחוזי הצלחה גבוהים ולקוחות מרוצים רבים מאוד.
דרג את המאמר