פונדקאות מעבר לים היא אופציה טובה עבור זוגות רבים שרוצים להביא ילד לעולם

הליכי פונדקאות הם רלוונטיים במצבים רבים עבור זוגות שלא מצליחים להביא ילד לעולם בכוחות עצמם – הם רלוונטיים כאשר מדובר בזוגות חד מיניים, כאשר מדובר בזוגות הטרוסקסואליים בהם האם לא יכולה לשאת את העובר בבטנה, ובמצבים אחרים גם כן. בכל מצב שכזה, פונדקאות יכולה להיות פתרון איכותי ביותר, ומאחר והחוק הישראלי מגביל את התנאים שבהם ניתן לבצע את ההליכים האלה, פונדקאות מעבר לים היא אחת האפשרויות השכיחות בהקשר זה. ישנם יעדים פופולאריים רבים עבור פונדקאות בחו"ל – החל בארצות הברית וכלה באוקראינה, וחשוב להכיר כל אחד מהיעדים האלה בכדי להבין האם בו נוכל לקבל את המענה הנחוץ עבור כל זוג. אחת האפשרויות המוכרות בקרב ישראלים היא פונדקאות בקנדה – וכעת נכיר את התחום בקנדה מעט יותר לעומק, נבין מה היתרונות והחסרונות של תהליך שכזה, ונבין מהן האלטרנטיבות שניתן לקבל דרך השירות המקצועי של Surrogacy.

האם קנדה היא יעד עבור הליכי פונדקאות? מה צריך לדעת לפני פונדקאות בקנדה

ראשית, חשוב להבין שפונדקאות בקנדה היא אכן מותרת לגמרי, ולכן ברור מדוע מדובר ביעד פופולארי עבור זוגות המעוניינים בפונדקאות, לא רק מישראל אלא מהעולם כולו. עם זאת, ישנם כמה וכמה דברים שצריך לדעת לפני שבוחרים בקנדה כיעד עבור הליכי הפונדקאות בהם אתם מעוניינים. קנדה היא מדינה מאוד ליברלית, ולכן מדובר ביעד טוב עבור זוגות חד מיניים וכן במצבים אחרים בהם החוק הישראלי, לדוגמה, לא מתיר הליכי פונדקאות. בנוסף, מערכת הבריאות בקנדה היא מערכת מתקדמת ומערבית, והדבר מהווה יתרון משמעותי במהלך ההיריון עצמו, בו אתם מעוניינים במערכת רפואית מקצועית ביותר שתלווה את האם הפונדקאית. אז למה אין יותר ישראלים שמבצעים הליכי פונדקאות דרך המדינה הצפונית? הסיבות לכך קשורות למגבלות המסוימות ולתנאים הכלכליים של הליכי הפונדקאות בקנדה.

לקנדה יש גם חסרונות בכל מה שנוגע להליכי פונדקאות

הדבר החשוב ביותר שעליכם להבין לגבי פונדקאות בקנדה הוא שהפונדקאות המותרת בקנדה צריכה להיות פונדקאות אלטרואיסטית – כלומר פונדקאות שבה האם הפונדקאית לא מקבלת כל תגמול מלבד ההוצאות הקשורות להיריון ולתהליך עצמו. פירוש הדבר הוא שאם פונדקאית בקנדה צריכה להתנדב לתהליך הזה מבלי שהדבר יניב לה כל רווח, מה שמקשה במקרים רבים על מציאת אם פונדקאית כשבוחרים בתהליך הזה בקנדה. הדבר שונה ממדינות רבות ואחרות בעולם, ביניהן ישראל וארצות הברית – כשניתן להסכים מראש בין ההורים המיועדים לבין האם הפונדקאית על שכר מעבר להוצאות הפונדקאות, מה שמקל משמעותית על התהליך הזה. עוד דבר שצריך להבין לפני שנכנסים לתהליך הפונדקאות בקנדה הוא שמדובר במדינה יקרה למדי – הטיפולים הרפואיים עצמם הם יקרים למדי במערכת הבריאות הקנדית, והדבר גם כן צריך להילקח בחשבון כהליך פונדקאות יקר יחסית, על אף שמדובר בפונדקאות אלטרואיסטית כאמור. משום כך, האלטרנטיבות הטובות יותר שקיימות כיום, הן עבור זוגות חד מיניים והן עבור זוגות הטרוסקסואליים, הן אלה בהן אנחנו בוחרים ב Surrogacy.

כיצד Surrogacy מתאימים לכם את הליך הפונדקאות האיכותי ביותר עבורכם?

  • מתאימים הליך פונדקאות רלוונטי בארץ או בחוץ לארץ, בהתאם לצרכי הזוג.
  • במידה ומדובר בזוגות חד מיניים, נחל בהליכי פונדקאות בארצות הברית.
  • נמצא אם פונדקאית שעונה על הצרכים המדויקים של כל זוג ומתאימה להם אישית ורפואית.
  • נלווה את התהליך לאורך כל הדרך, משלב חתימת ההסכם בין הצדדים, דרך ההפריה וההיריון ועד הלידה והביורוקרטיה הנחוצה אחריה.
  • נספק תמיכה וליווי הן להורים המיועדים והן לאם הפונדקאית לאורך כל הדרך, מבחינה רפואית ונפשית גם יחד.
דרג את המאמר