פילאטיס מכשירים בראשון לציון

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פילאטיס מכשירים הוא דרך של תרגול, אשר נוצרה עוד במהלך מלחמת העולם הראשונה, בראשיתה של האלף שעבר ובראשית דרכה עשו בה שימוש עבור צרכים של שיקום פיזי של נפגעי המלחמה. בחלוף השנים הרבות, דרך תרגול זו יושמה בפועל באמצעות רקדנים שהינם מקצועיים, אשר ביקשו להעניק חוסן ולייצג את הגוף שלהם על ידי אימונים עממים של דרך זו. דרך של פילאטיס מכשירים הינה מהווה אחת מדרכי התרגול האופטימליות ביותר עבור צרכים של עיצוב ושל חיטוב של שרירים פנימיים והן חיצוניים של הגוף שלכם והיא מבצעת סינרגיה בתוכה של כמה אימונים אשר מטרתם עבור כל מקומות הגוף שלכם.

מה הם היתרונות של פילאטיס מכשירים ?

נהוג לחלק את הסוגים של הפעילות לשני סוגים מרכזיים – האירובי מקדם את סיבולת לב ריאה וחיזוק של השרירים שלכם. את סיבולת לב ריאה מקדמים על ידי תרגול אירובי, כמו למשל – רכיבה על אופניים, הליכה, טיפוס, שחייה, ריצה וכיוצא בזה. כדאי לכם להעלות את הדופק שלכם עד לשיעור בן כשבעים  וחמישה אחוז לבין שמונים וחמישה אחוז מהדופק המרבי ולהגן על הטווח הזה מינימום עשרים דקות. על פי מחקרים נמצא, כי קיימת מדמות עבור תרגול של הפוגה ההולם אופי עבודה אשר מתוכננת לגוף שלכם באורגינל.

בין סדרה אחת לרעותה, אפשר לבצע סינרגיה של עבודה המשולה לריצה – ניתור מרגל אחת לשניה. ניתור רק על גבי רגל אחת, ניתור על גבי שתי רגליים במשותף ושינויים בזווית כף הרגל שלכם והירכיים שלכם.

כיום קיימת אף היתכנות של חיבור אל מיטת ריפורמר לוח בצורה של מקפצה, המרקם הרך בזמן הגליה עוצר מהלומה ומונע שחיקה במפרק חלש. המרקם הזה ייצור סיטואציה של אי יציבות אשר יידרש מכם פעילות על השרירים שלכם המאזנים בקרסול שלכם. מטרת השרירים הללו היא להגיב למשטח בלתי מאוזן. בטבע עשויים להגיב למשטח חול אשר משתנה מתחת לכף הרגל שלכם, לעמוד על גלשן ים ולהגיב לניע של הגלים. בני אדם מבוגרים שלא יכולים ללכת ולרוץ כשיטה של תרגול, עשויים ליהנות מן החשיבות של פיתוח של כושר גופני ומן ההטבה של סיבולת לב וריאה בתוך הסטודיו עבור פילאטיס מכשירים.

להלן דוגמאות לאפשרויות נוספות לאימון אירובי תוך כדי שימוש מכשירי פילאטיס:

ניתן לשנות את מתח הקפיצים מכיוונים שונים ולאתגר בכל פעם צד אחר בגוף המונע נפילה כנגד הכוח המופעל עליו.

זוהי דרך נוספת לקבל מענה אירובי בסטודיו של פילאטיס מכשירים.

 אימוני פילטיס מכשירים למי הם מיועדים?

שיעורי פילאטיס מכשירים בראשון לציון הפועלים על אותן חמש עקרונות המוזכרים לעיל, מיועדים לכל אותם אלו מבניכם המעוניינים לחזק ולחטב את שרירי גופם או במילים אחרות: לכל אחד ואחת מכם המעוניין להשיג גוף חטוב ומעוצב כמו של רקדן או רקדנית מקצועית. פעילות זו טובה גם לגברים ונשים והיא אף מומלצת לנשים המצויות בשלבי היריון מתקדם.

מודעות: