לנוף הנשקף מהמרפסת שלכם אין שום תחליף בעולם. אתם מתיישבים עם כוס קפה קר/ מרגריטה קפואה, לוגמים את החיים הטובים ו… לאט לאט מתחילה הזעה לזלוג על המצח, השמש מרתיחה את עור הפנים ואתם מתחילים לחוש כמו כור ההיתוך של המזרח התיכון.

אם אתם עדיין לא מעודכנים, נעים להיכר: פרגולות הן התוספת החדשה לבית שהופכת כל מרפסת ישראלית לחוויה אירופאית משודרגת.

במקום לתת לרוח להרוס את האווירה ולשמש לחמם את מערכת העצבים, פרגולת אלומיניום איכותית תאפשר לכם לצפות בטלוויזיה באוויר הפתוח מבלי

אלומיניום הוא בין המתכות האטרקטיביות הודות לשילובן בין משקל מינימלי ועמידות מקסימלית לפגעי מזג האוויר, שינויים בהרכב החומר והשפעות הזמן. שלא כמו ברזל ומתכות אחרות, פרגולות האלומיניום אין מחלידות עם הזמן ושומרות על מראן למשך שנים רבות.

מתפשרים על שמשיה?

אם אתם מוצאים את עצמכם מתעסקים שעות ארוכות בניסיון לדאוג לטמפרטורה שפויה במרפסת או בחצר, כנראה שאתם משתמשים באמצעי ההצללה הלא נכונים. למה להסתבך עם פטנטים מעייפים ומתישים ולבזבז כספים על פתרונות קסם במקום להשקיע בטכנולוגיות מתקדמות וליהנות מקיץ מפנק ומרגיע?

למה פרגולת אלומיניום?

  • מודולריות וטכנולוגיה מתקדמת: פרגולות אלומיניום הן תוצר של השקעה בתכנון, פיתוח וייצור של מבנה קונסטרוקטיבי המותאם לתנאי מזג האוויר הישראלי ולדירות המפנקות הנבנות בסטנדרטים חדשים. שיטת ההקלקה המאפיינת את פרופילי השלבים תשדרג את איכות החיים שלכם לרמה חדשה ותאפשר לכם ליהנות מהצללה וטמפרטורה נוחה בהתאמה לשעת היום, לתנוחה שלכם ולפעילות המועדפת עליכם.
  • עמידות: אחת מנקודות החוזק של פרגולות האלומיניום היא העמידות הגבוהה שלה לפגעי הזמן, מזג האוויר, התנאים המשתנים, תדירות השימוש בפרגולות ועוד.
  • נוחות תפעולית מקסימלית: במקום להתעסק עם מנגנונים מסובכים ומורכבים רק כדי ליהנות מהקלה בטמפרטורת החום, פרגולות אלומיניום מורכבות מקפיצים מיוחדים המאפשרים פתיחה וסגירה בפשטות מרבית וללא מאמץ, כאשר הן מעניקות צפיפות מלאה מפני השמש הישירה במצבן הפתוח.
  • התאמה אישית: בין היתרונות הגדולים העומדים לזכות פרגולות האלומיניום ניתן למנות את מגוון האפשרויות להתאמה אישית של מידת ההצללה, הזווית ומידת חדירת האור בהתאם לפעילות הרצויה.

למי פרגולות אלומיניום מתאימה?

מגוון סגנונות עיצוב

שלא כמו פתרונות הצללה אחרים, פרגולות העשויות אלומיניום מתאימות לסוגים שונים של עיצובים וביניהם: סגנון פוסט מודרני ומינימליסטי, סגנון חדשני, עיצובים סטייל "רטרו", עיצובים כפריים ו/ או פסטורליים ועוד.

גוונים בהתאמה אישית ובגימור עמיד

פרגולות אלומיניום מעניקות למרפסת/ גינה מראה מרשים ויוקרתי. באמצעות צביעה ייחודית ניתן להתאים לסגנון העיצובי הקיים פרגולות בגוונים של לבן, כסף או שמנת.

מגוון עיטורים

הודות לגמישות הרבה המאפיינת את האלומיניום, תוכלו להוסיף לפרגולה הפרטית שלכם עיטורים מיוחדים ופיתוחים בגוונים מטאליים/ מט בהתאם לטעם האישי שלכם. ייחודיותה של המתכת באה לידי ביטוי ביכולתה לשלב עמידות מקסימלית לפגעים חיצוניים ולשמור על גמישות מקסימלית לסוגים שונים של עיצובים.

דרג את המאמר