בשביל תחושה ביתית, טבעית וייחודית אופציית הריצוף האיכותית ביותר שבה אנחנו צריכים לבחור היא פרקט עץ

מה בעצם מרכיב את מערכת השיקולים שלנו כשאנחנו מחפשים אופציות שונות של ריצוף עבור הבית שלנו, עבור חדרים ספציפיים בתוכו או כחלק מתהליך של עיצוב העסק שלנו? באופן כללי, בכל הנוגע לריצוף אנחנו רוצים תמיד ללכת על הציר שבין יעיל ואפקטיבי לבין דקורטיבי ואסתטי. כשאנחנו בוחרים באופציית ריצוף עבור הבית שלנו, אנחנו גם שואפים לבחור בריצוף בעל תחושה ביתית במיוחד, עם עדיפות לאלמנטים טבעיים שיהפכו את הבית שלנו לסביבה איכותית שנעים ומהנה לגור בה. בהתחשב בכל זאת, ברור מדוע האפשרות המובילה עבור רבים מאתנו בכל מה שנוגע לריצוף הבית או העסק היא אופציה של פרקט עץ. פרקט, שהוא למעשה בהגדרה הקלאסי ריצוף עץ, הוא למרבה האבסורד לא תמיד עשוי עץ. תחום הלמינציה בפרקטים הוביל אותנו לכך שמרבית האנשים שבוחרים פרקט לבית שלהם בוחרים באופציה זו, אבל אנחנו כאן כדי להסביר לכם על פרקט מעץ של ממש, ועל היתרונות העצומים של סגנון פרקטים זה על פני כל סוג אחר של פרקט וריצוף לבית או לעסק.

קצת על הסוגים השונים של פרקט עץ, ועל היתרונות והשימושים השונים בכל סוג וסגנון פרקט

  • בתור התחלה, חשוב להכיר את שלושת הסוגים העיקריים של פרקט העץ, שכל אחד מהם מהווה אופציה איכותית לריצוף הבית או העסק שלנו. הסוג הראשון של פרקט עץ טבעי הוא פרקט גושני הומוגני, כלומר פרקט עשוי כולו עץ שלם, שנותן את התחושה הטבעית ביותר בכל חדר שבו נבחר באופציה זו.
  • הסוג השני של פרקטים טבעיים הוא פרקט דו שכבתי, המורכב כשמו כן הוא משתי שכבות של פרקט המורכבות ומתוכננות זו על זו ליצירת משטח ריצוף איכותי ועמיד שמתאים גם למרחבים ציבוריים והומי אדם. כך, למשל, מהווה הפרקט הדו שכבתי את האופציה הפופולארית ביותר עבור בתי עסק שונים, משרדים ואפילו משרדים ממשלתיים.
  • האופציה המדוברת השלישית היא של פרקט תלת שכבתי, כאשר כאן אנחנו מסתכלים על שלוש שכבות שונות של פרקט המורכבים בכיוונים מנוגדים ליצירת אופציית הריצוף העמידה והאיכותית ביותר בתחום הפרקטים. היתרון העצום בסגנון זה של פרקט הוא בעמידות חסרת תקדים מפני שחיקה, רטיבות ולמעשה כל סוג של בלאי, בשל השילוב בין העוצמה והשימוש של שכבות העץ הטבעי ובין איכותו של העץ הטבעי.
  • סוגי פרקטים טבעיים שונים לא נבדלים זה מזה רק בסוג הפרקט אלא גם בחומר הגלם העיקרי – העץ. מרבית הפרקטים בהם אנחנו פוגשים היום אמנם עשויים בעיקר עץ אלון, שהוא העץ המקובל ביותר ליצירת פרקטים, אך ניתן למצוא פרקטים במגוון רחב הרבה יותר של עצים כחומרי גלם. ניתן לציין פרקטים מעץ דובדבן, טיק, מייפל, עצים אקזוטיים שונים, וכל זה רק על קצה המזלג.

לבחור בעץ טבעי זה לבחור בריצוף האיכותי ביותר שקיים בשוק – והכל זמין ומגוון מאי פעם

האפשרויות הרבות שצוינו כאן, של סוגים שונים של פרקט עץ והיתרונות הרבים של כל פרקט בפני עצמו, הם תמונת מראה אמינה של כלל סוגי הפרקטים שאנחנו מציעים לכם כלקוחותינו. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם בעצמכם מהמגוון הרחב מאוד של פרקטים עשויים עץ טבעי, ולפנות אלינו עם כל שאלה. אחרי הכל, לא יכולנו להגיע למעמד הבכיר של My Space פרקטים בתחום הפרקטים ללא מבחר רחב ואיכותי והבנה מעמיקה ואמתית של הצרכים המדויקים של כל לקוח ולקוח בתחום הפרקטים. עם חברת פרקטים אתם יכולים להיות בטוחים שסוג הפרקט הטבעי שאתם מחפשים יימצא, ואתם תיהנו ממנו עד מהרה.

דרג את המאמר