פרקט

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

פרקט הוא דרך מעולה לעצב את הבית ולהעניק לו מראה עשיר ויוקרתי. כמו כן, פרקט הוא דבר שימושי ועמיד שישמש אתכם שנים רבות. פרקט יכול להתאים כמעט לכל מקום בבית, אפילו לחדר האמבטיה. בשוק קיימים סוגי פרקטים שונים שמהם אתם יכולים לבחור כאשר לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות שלו. אתם יכולים לרכוש פרקט מעץ מלא, במידה ואתם שוקלים לרכוש פרקט אך אתם מבולבלים מהמגוון הרחב אז מאמר הזה נכתב בשבילכם.

פרקט – הכירו את הסוגים השונים

כאמור למעלה, ישנם סוגי פרקטים שונים בשוק וכל סוג עונה לדרישות שונות. לפני שאתם ניגשים לרכישת פרקט אתם חייבים להכיר את הסוגים השונים ולאילו דרישות כל סוג מתאים.

ישנו את פרקט העץ שזהו פרקט שעשוי כולו אך ורק מעץ טבעי. פרקט מעץ מלא הוא סוג הפרקט היקר ביותר אך הוא גם הסוג העמיד ביותר שאינו דורש תחזוקה רבה ביחס לסוגים אחרים.

ישנו את הפרקט הרב שכבתי שכשמו הוא מורכב מכמה שכבות כאשר השכבה העליונה היא מעץ מלא. כאשר רוכשים פרקט רב שכבתי רצוי לרכוש פרקט עם מספר שכבות קטן ככל האפשר מפני שכאשר פרקט הוא בעל מספר שכבות רב השכבות מתחככות ביניהן ועלולת להיפרד.

הלמינציה הוא פרקט שעשוי לגמרי מחומרים סינטטיים. פרקט הלמינציה היא אופציה זולה לאנשים שאין להם תקציב רב להשקיע או שמחפשים פרקט זמני. יש לצין שפרקט הלמינציה נשחק בקלות ודורש תחזוקה רבה.

רמת התחזוקה

סוגי פרקטים שונים העשויים מעצים שונים דורשים רמות תחזוקה שונות. ככל שפרקט יותר יקר ואיכותי כך הוא דורש פחות תחזוקה. לכן, כאשר אתם רוכשים פרקט יש לקחת חשבון גם את עלות התחזוקה ואולי כדאי להשקיע בפרקט יותר יקר ואיכותי אך לחסוך בעתיד.

התאמה לבית

כאשר מדובר בפרקטים מדובר במחר רחב ומגוון מאוד של צבעים ועיצובים שונים. אתם יכולים להתאים פרקט לכל חדר ולכמעט כל עיצוב. טרם קניית הפרקט יש להתייעץ עם בעל מקצוע על מנת לרכוש פרקט מתאים. זכרו שפרקט הוא מור שהולך ללוות אתכם שנים רבות ולכן מאוד כדאי להשקיע מחשבה.

מודעות: