מחפשים פתרונות אחסון חכמים?

אכן, יש הרבה דברים שצריך לקחת בחשבון, כאשר בוחרים בפתרונות האחסון השונים. לכן, עולה כיום הצורך הייחודי במציאת פתרונות חכמים לאחסון נוח, שיאפשר גישה נוחה, חיסכון במקום, ואפילו חיסכון בעלויות. אז איזה פתרונות קיימים כיום?תחום האחסון נחשב עד היום לאחד מהתחומים המורכבים ביותר שיש בתוך ענף הניהול הלוגיסטי. לכאורה, מה יכול להיות מורכב באחסון? בסך הכל צריך למקם פריטים בצורה מסודרת. אולם מה תהיה שיטת הסידור שלהם? ואיך נאפשר גישה נוחה למוצרים השונים? והאם יש צורך בפתרונות אחסון שונים למוצרים שונים? ואיך אפשר שפתרונות האחסון יאפשרו לנו לחסוך במקום?

פתרונות אחסון חכמים שיכולו לסייע לכם:

  • שימוש במדפים מודולורים – אחד מפתרונות האחסון החכמים ביותר שיש, הוא לעשות שימוש במדפים המודולריים. מדפים מודולריים מאפשרים לכם לנצל כמה שיותר את שטח המחסן שלכם, לטובת אחסון המוצרים. המדפים המודולריים מעוצבים כך שהם מנצלים את מקסימום השטח שיש. המדפים הללו לא מבזבזים אפילו טיפת מקום, שלא לצורך האחסון. יתרה מכך – בין המדפים הללו יש מדפים שונים שמותקנים במרווחים, בכדי שיהיה אפשר לנצל אפילו את הרווח לכאורה – ולהשתמש בו לאחסון.
  • מדפים עם סולמות מובנים – אחד מהאתגרים המרכזיים בניהול הסחורה במחסן, הוא בגישה אליה. מדפים רבים בנויים לגובה, כדי לחסוך מקום לרוחב ולאורך. אמנם הבניה לגובה פתרה את הבעיה של המקום, אבל היא העלתה בעיה חדשה – גישה למוצרים הללו. איך אפשר לגשת אליהם תוך שמירה על רמת בטיחות נאותה? ניתן לבחור כיום בפתרונות אחסון, אשר כוללים גם פתרונות הגבהה מובנים. בין השאר, גישה מתאימה אל המדפים באמצעות סולמות, אשר מחוברים ומקובעים על המדפים השונים. יש סולמות אשר מותקנים ע"ג מסילות, וכך הם מאפשרים גישה ומעבר נוחים בין המדפים השונים.
  • ריהוט תעשייתי – ריהוט תעשייתי, יכול לסייע לכם לא מעט במציאת פתרונות אחסון חכמים, בפרט אם מדובר על מתחם ביתי או עסקי, אשר זקוק לאחסון של פריטים רבים ומגוונים. הריהוט התעשייתי בעצם מנצל כל פינה אפשרית לטובת האחסון. על דלתות של ארונות מותקנים למשל כוננים למדפים. הארונות הם עמוקים במיוחד, וחלקם גם נפתחים כמגירות, בכדי לאפשר גישה נוחה ככל האפשר. כך, אפשר לחסוך במקום בתוך הבית או העסק, וגם לתרום למראה שלהם.
  • מדפים להרכבה עצמית – גם כאן מדובר על פתרון שיכול להיות נוח מאד, בפרט אם אתם מעוניינים באחסון של כמה פריטים מועטים. במקום לקנות סט מוכן של מדפים או להיעזר בשירותי משלוח והרכבה, אתם יכולים לקנות את החלקים בעצמכם ולהרכיב אותם. אמנם הדבר מתאים לאחסון של פריטים מעטים, אך גם במקרים הללו – אתם זקוקים לאחסון חכם.

איך לבחור את המוצרים?

כפי שאתם רואים, יש כל כך הרבה אפשרויות ופתרונות לאחסון חכם. כדי לבחור את הפתרון המתאים, עליכם כמובן לשאול את עצמכם מה אתם מעוניינים לאחסן, איזה שטח יש לכם לטובת האחסון, ומה התקציב שלכם – וכך תוכלו לבחור את הפתרון המתאים.

דרג את המאמר