מתכננים מסיבה ותוהים מניין להשיג ציוד?

אם לקחתם על עצמכם משימה לארגן ולערוך מסיבה בעצמכם, תזדקקו לציוד רב. כמובן – אוכל, כיבוד, קישוטים, אך לא פחות חשוב – מוזיקה טובה, וכמובן – ציוד הגברה. דיג'יים רבים מביאים עימם ציוד הגברה. אבל מה תעשו במידה ולא? או אם בחרתם לתקלט בעצמכם? במקרים כאלו עומדות בפניכם שתי אפשרויות עיקריות: להזמין חברת הגברה שתעשה הכול עבורכם, או שתוכלו לשכור ממנה רק את הציוד (הובלה עצמית) ובכך לחסוך מאות שקלים. מחירי השכרת ציוד הגברה הינם כאלו שכמעט כל אחד יכול להרשות לעצמו. מדובר בהשקעה חכמה – גם אם מדובר בסה"כ על לילה אחד.

השכרת ציוד הגברה למסיבות

איזה ציוד הגברה תוכלו לשכור? מה לא? פלטות דיג'יי, פטיפונים, מוניטורים, רמקולים מוגברים, מערכות הקרנה, דימרים, פנסים חכמים, מכונות עשן וערפל… אפילו גנרטורים. כן, הכל במרחק טלפון אחד לחברת הגברה, ונסיעה קצרה לצורך איסוף הציוד.

לעומת זאת, אם האירוע שלכם נערך באולם אירועים ולא בבית – ברוב המקרים כבר יהיה שם ציוד הגברה לשירותכם. למרות הנאמר כאן, יתכנו מקרים בהם תרצו לשכור ציוד נוסף שהאולם לא מספק – מרמקול ועד כבל חשמלי – בשביל זה בדיוק יש חברות הגברה – הן ישמחו לספק לכם בדיוק את הציוד הדרוש למסיבה או האירוע שלכם.

ציוד הגברה למכירה

חברות הגברה רבות מציעות גם ציוד הגברה למכירה. מתי אופציה זו יכולה להתאים? אם בכוונתכם לערוך אירועים רבים – לדוגמה פעם בשבוע, יתכן שיש לשקול את הדבר משום שבטווח הארוך העלויות עשויות להיות נמוכות יותר.

ציוד הגברה למסיבות – שני טיפים מהירים

1. כדאי מאוד להשקיע מחשבה ולשאול את עצמכם איזה ציוד נדרש לכם. חברת ההשכרה אמנם אמורה לחשוב עבורכם אבל אל תסתמכו על זה יותר מדי. כדאי תמיד גם להפעיל הגיון בריא. אם אתם עושים מסיבה ל-30 איש כנראה שלא תזדקקו לציוד הגברה כבד ומקצועי. לעומת זאת תזדקקו לציוד כזה בהחלט אם אתם מארגנים אירוע עם מאות/אלפי משתתפים. האם ההצעה שמציעים לכם נשמעת הגיונית וכדאית? או שנשמע שמנצלים קצת את תמימותכם? (במקרה כזה כדאי לבדוק עוד חברות הגברה – לא חסר).

2. תמיד כדאי לעשות בדיקת סאונד. תמיד יש הפתעות ואתם חייבים למצוא זמן לבדיקת הציוד. אידאלית אפילו יום לפני האירוע עצמו אבל גם כמה שעות לפני זו אופציה לא רעה. בדרך זו תוכלו לאתר בעיות בזמן ותוכלו לתקן את המצב לפני שזה כבר מאוחר מדי. איתרתם בעיה? פנו לחברת ההגברה והחליפו בזמן את הציוד התקול בזמן וקבלו פתרונות לכל עניין אחר שעשוי להופיע.

דרג את המאמר