קורס יזמות עסקית – האם זה כזה חשוב?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

החלטתם שאתם רוצים לצאת לדרך עצמאית? מזל טוב! מדובר בתחילתה של דרך חדשה ומופלאה. אך בעצמאות כמו בעצמאות, מומלץ שלא להיות פזיזים יתר על המידה ולעשות זאת צעד אחר צעד באופן מושכל ומתון. לצד ההתרגשות הרבה, חשוב שתמיד יהדהד בראשנו הנתון העגמומי ועל פיו למעלה מ-60% מכלל העסקים הקטנים, נסגרים בשנה הראשונה לקיומם. כדי שלא להצטרף לסטטיסטיקה, מומלץ לערוך השקעה לפני ההשקעה. מה כוונתנו? ובכן, אם אתם מחליטים שאתם רוצים להשקיע את זמנכם וכספכם בעסק חדש, אז קחו לרגע נשימה עמוקה, ובצעו השקעה ראשונית בקורס מקצועי.

מה זה קורס יזמות עסקית?

קורס יזמות עסקית הינו תכנית לימודים שבה לומדים המשתתפים את ההיבטים השונים הנדרשים עבור הקמתו של עסק, ניהולו ובקרתו.

חשבו על זה כך – אתם מקימים עסק שמעניק שירותי כתיבת תוכן לעסקים. אתם כותבים, מפעילים כותבים חיצוניים ואף מתחזקים משרד ואת הוצאות הפרסום כדי שיגיעו אליכם עוד ועוד לקוחות חדשים. עתה עליכם לשאול את עצמכם שאלה קריטית – מהו הרווח שלכם? האם אתם לוקחים את הכל בחשבון? התשלום עבור הכותבים? הוצאות המשרד? האם המע"מ נחשב או לא? מה לגבי ביטוח לאומי? ופנסיה? מה לגבי הוצאות הפרסום? כל פרט ופרט שתחסירו, יציג לכם תמונה חלקית של מצב העסק.

וזה לא נגמר כאן – מה לגבי תפעול העובדים? ניהול הזמנים? האם אתם עושים את הדברים ביעילות המירבית? ומה אם אתם עסק של סטארט אפ שזקוק למשקיעים? כיצד עושים זאת? ומה התכנית העסקית שצריך להציג?

וכאן נכנסת המהות של הקורס

כל השאלות הללו ועוד הרבה אחרות נענות בהרחבה במסגרת קורס יזמות עסקית. מטרתו של הקורס היא להכין את משתתפיו על הצד הטוב ביותר ליציאתם לדרך עצמאית. החל מגיוס משקיעים, דרך התנהלות מול הרשויות ומול רואה החשבון, ועד לבקרה תקציבית, ניהול זמנים ועובדים – כל מה שצריך לדעת, נלמד תחת קורת גג אחת בקורס.

נוסף על כך, ישנן תכניות לימוד שבהן תוכלו ליהנות מליווי מקצועי באשר לקונספט שאתם מציעים. דרך נפלאה ללמוד ולצבור פרקטיקה כבר מן היום הראשון.

מודעות: