מהפכת הדפוס השנייה, הדיגיטאלית, היא מהפכה שקטה ונקייה. היא התחוללה זה מכבר בקול דממה דקה (עד כמה שלדממה דקה יש קול). הדפסה דיגיטאלית מייעלת, משכללת ומאיצה את תהליך הפקת של מוצרים ואת הגימור המהודר, המלוטש והמוקפד שלהם. היא מאפשרת קבלת מוצרי דפוס ברזולוציית צבע מצוינת.

סטודיו  דיגיטאלי מציע מיתוג עסקים, עיצוב גרפי והפקות דפוס ברמה גבוהה ביותר. תהליך העבודה מאפשר קשר ישיר של הלקוח עם אנשי המקצוע השוקדים על הפקת החוברות, הקטלוגים ושאר מוצרי הדפוס המבוקשים.

נגישות וזמינות הדפוס מאפשרת יצירת קטלוגים בכל נושא בזמן קצר, תוך עמידה קפדנית בלוח זמנים נתון וקבלת המוצר ארוז ומוכן לשימוש.

הידע הרב, המכשור המתקדם והטמעתן של הטכנולוגיות החדישות ביותר לייצור מוצרי דפוס באיכות בלתי מתפשרת מהווים ערובה לקבלת מוצרי הדפוס בהתאם לציפיות הגבוהות והמוצדקות של הלקוחות.

 הדפסה דיגיטאלית שמתבצעת בשיתוף פעולה מלא עם אנשי המקצוע המציעים את שירותיו של סטודיו לעיצוב גרפי מאפשרת הבאה לידי ביטוי מוחשי ברור של הרעיון. אם אתם מזמינים קטלוג של מוצרים, אתם תקבלו אותם מוצגים בדפוס באופן שיאפשר ללקוחות להתוודע באמצעותם על מכלול המוצרים שאתם מציעים להם.

קטלוגים – תצוגה מרהיבה בכריכה רכה

מי מכם שמזמינים קטלוג יכולים לקבל את המוצר הפיזי ובה במידה- כלומר, בה בהזמנה- מקבלים גם תכולה של אולם תצוגה וירטואלי, שניתן לבנות אותו באתר האינטרנט של הלקוח. על אף חשיבותו העצומה של האינטרנט כזרוע שיווקית ארוכה ואפקטיבית מאין כמוה, אנשי השיווק יכולים לשאת עמם את הקטלוג לפגישותיהם העסקיות עם ספקים ועם לקוחות ולהראות להם את המוצרים השונים.

אתם יכולים לנצל את הפקת הקטלוג המבוקש כפלטפורמה לקידום מכירות, לשיווק מוצרי החברה או שירותיה וכמובן לשיווק תדמיתי  ולמיתוגו של העסק שלכם. בכך אתם מייצרים גם ערך יסוד וגם ערך מוסף באותו מוצר.

מי מכם שחושבים שיווק ומונחים על ידי תפיסה שיווקית לפיה  הכול "שוויק"- יכולים לנצל את שירותיהם המקצועיים של אנשים העוסקים בתחום הדפסה דיגיטאלית ליצירת מוצרי דפוס עם הלוגו ועם הסלוגן של העסק שלכם, כדי שבתהליך השיווק והמכירה תשווקו ותמכרו אם המוצרים בכלל ואתכם היצרנים  או היבואנים המספקים ומשווקים אותם בפרט.

הדפוס הדיגיטאלי מחולל מהפכה שקטה בעולם הדפוס. מי מכם שנדרשים או רוצים להפיק עבודות דפוס לצורך פרסום ושיווק מוצרים או שירותים, יכולים לעשות זאת בתוך זמן קצר ולקבל מוצר מוגמר ללא דופי.

ייצור קטלוגים באמצעות הדפסה דיגיטאלית מאפשר לספק כל כמות שתידרש, אם וכאשר, בתוך זמן קצר ביותר מרגע קבלת ההזמנה.

אם בעיני רוחכם אתם רואים, עדיין, בתי דפוס דחוסים המדיפים ריח דפוס חריף ודפסים חגורים בסינרים מוכתמי-צבע עומדים, שפופים, על יד מכונות ייצור גדולות ומרעישות, סימן שנשארתם מאחור…

סטודיו לעיצוב גרפי חדשני ומודרני מציע לכם לעלות על הרכבת הדוהרת, בעיצומו של העשור השני של המאה ה- 21, קדימה, אל מוצרי דפוס באיכות משובחת, ברזולוציה מעולה.

דרג את המאמר