לא כל יום עורכים אירוע, ולא כל יום יש לכם הזדמנות להרשים, אבל גם לפנק את האורחים שלכם עם מאכלים שאולי לא טעמו מימיהם, ואולי פשוט ישמחו לחוות אותם שוב ושוב. יש באפשרותכם לבחור כל סוג של קייטרינג ולבנות כל תפריט שעולה ברוחכם, אך ללא ספק אחת הבחירות הטובות ביותר שאתם יכולים לעשות עבור אירוע שיהיה עמוס בעולים מברית המועצות, היא הבחירה של הקייטרינג החלבי עם שלל מאכלים רוסיים מסורתיים לצד מאכלים חלביים ממטבחים אירופיים מובילים.

איך תרצו להגיש את האוכל לאורחים שלכם?

בחבילת הקייטרינג שתבחרו, תוכלו לשלב מגוון רחב מאוד של מנות אותן תוכלו להגיש בשלוש צורות עיקריות:

  • מגשי אירוח לאירועים – מגשים המכילים כל טוב שאותו תוכלו להגדיר בעצמכם, מוגשים אל שולחנות האורחים כשכל אורח יכול לבנות לעצמו את המנה באופן עצמאי
  • שולחן להגשה עצמית (בופה) – שולחן מרכזי עליו מונחים כלל מרכיבי הקייטרינג, כשכל אורח ניגש לשולחן, לוקח צלחת ובונה לעצמו את המנה לפי בחירה
  • הגשה אישית לשולחן – הגשה באמצעות מלצרים היישר אל שולחנות האורחים

מגשי אירוח לשולחן האורחים – ההגשה האולטימטיבית

ייתכן שהגשה אישית לשולחן נראית לכם כמו צורת ההגשה האטרקטיבית ביותר, במיוחד כאשר מדובר בקהל העולים מרוסיה, שאוהבים פינוק ושירות ברמה גבוהה, אלא שאלו הם דווקא מגשי אירוח חלבי שיכולים להעניק לאורחים שלכם את הפינוק האולטימטיבי, בשילוב הגשה לשולחן תוך שמירת הגמישות של כל אורח לבנות לעצמו את המנה שלו… בעצמו. במסגרת החבילה של מגשים לאירועים, תוכלו לשלב מגשי אירוח לחמים עם מגוון לחמים לבנים ומלאים אפויים טרי טרי, מגשי אירוח גבינות וירקות, סלטים מבושלים וחיים וכמובן שלל מאפים, קישים, פשטידות, בלינצ'ס ועוד שלל מגשי אירוח חלבי עמוסים במעדנים חלביים לחך.

מאכלים יוצאי דופן בהתאמה מלאה לקהל האורחים שלכם

בהזמנת קייטרינג מגשי אירוח של טייסטפולי, תוכלו ליהנות מהתאמה מלאה של התפריט לקהל האורחים ובמיוחד לקהל הרוסי עם שלל מאכלים ומשקאות מסורתיים שיוגשו לאורחים לשולחן. חברת טייסטפולי מציעה גם שירות מגשי אירוח לאירועים קטנים עד 150 איש, עם אותה השקעה, אותו סגנון מוקפד ומדויק ואותם סטנדרטים גבוהים בהם עומדת טייסטפולי בכל משימות הקייטרינג שלה. את שירותי הקייטרינג ומגשי האירוח בכל הסגנונות, מביאה איתה טייסטפולי לכל מקום ברחבי הארץ ולכל סוגי המקומות לעריכת אירועים, החל מאולמות קטנים לאירועים קטנים ועד למתחמי ענק בכל כמות של מוזמנים.

לפרטים נוספים אתם מוזמנים לבקר באתר קייטרינג טייסטפולי

נייד ישיר: 050-8533331 | שירות לקוחות: 08-9333817  |  פקס:153508533331 | דוא”ל: tastefully7@gmail.com

דרג את המאמר