איך תחשבו אצלנו את הערך של קרטון ביצוע מחיר?

במידה והגעתם לכאן, סימן שאתם מעוניינים להזמין קרטוני ביצוע דרך המפעל, וכמובן רוצים לקבל מידע בנושא של קרטון ביצוע מחיר. חשוב מאד להבין ראשית את תפקידו החשוב של קרטון הביצוע. קרטון הביצוע נקרא כך כי בניגוד לקרטונים אחרים אשר עיקר השימוש בהם הוא לאריזה, קרטון הביצוע הוא לשימושים אחרים. בעזרת קרטון ביצעו אפשר לבנות דגמים שונים של מבנים למשל. אפשר גם לבצע בו חיתוכים שונים, לשרטט עליו רישומים, ולהשתמש בו גם כמצע וכבסיס למשטח עבודה. יש לא מעט דברים שאפשר לעשות עם קרטון הביצוע, ולכן גם לא מעט אנשים משתמשים בו – ארכיטקטים, פסלים, ציירים, ואפילו מי שנדרש להכין אבטיפוס למוצר שהוא מפתח. אז מה ישפיע על הצעת המחיר שאנו נגיש לכם?

להבין ממה ההצעה מורכבת

  • כמויות – ברור שאם אתם מזמינים יותר קרטוני ביצוע, אפשר לצפות שהערך של קרטון ביצוע מחיר יהיה גבוה יותר, שכן יותר יחידות משמעותן יותר כסף. עם זאת, ניתן כמובן גם להזמין מאתנו כמויות גדולות במיוחד באופן סיטונאי, ואז נוכל לסכם על הצעת מחיר כוללת וגדולה יותר. שימו לב שאנו בוחנים כמובן כל מקרה לגופו, אך באופן כללי – יש לדעת שיש לנו הכירות מעמיקה מאד בעבודה מול גורמים מסחריים וציבוריים. אנו מספקים קרטונים מכל סוג באופן המוני לחברות בתחום ההובלות, לבתי חולים, לגופי בטחון, ולעוד מוסדות גדולים במיוחד, כמובן באופן של ייצור המוני, עם הצעת מחיר קבועה. לכן, אם אתם רוצים לקבל הצעת מחיר עבור קרטון ביצוע – צרו אתנו קשר וציינו מהן הכמויות, ומהי התדירות שבה אתם מתכוונים להזמין את הקרטונים בעתיד, במידה וזו רלוונטית.
  • גודל הקרטון – אנו משווקים קרטוני ביצוע בכמה גדלים שונים. ישנו כמובן הגודל הסטנדרטי של 70 על 100 ס"מ שהוא הגודל המקובל והנפוץ ביותר. עם זאת, קרטון ביצוע מחיר יכול להשתנות בהתאם לגדלים שונים של קרטונים שאתם מזמינים. קחו בחשבון שאם אתם מעוניינים בקרטוני ביצוע גדולים יותר, המחיר שלהם יהיה בהתאם. ציינו בפנינו בעת ההזמנה מהו הגדול הנדרש. כמובן שניתן גם להזמין קרטוני ביצוע בגדלים שונים ובכמויות משתנות, ולשמוע את הצעות המחיר השונות.
  • דרגת לובן – גם אם זה לא בהכרח ישפיע על קרטון ביצוע מחיר, אל תשכחו תמיד לציין מהי דרגת הלובן הנדרשת עבור קרטוני הביצוע שאתם מזמינים מאתנו. לרוב קרטון ביצוע הוא כמובן בהיר מאד, אך יש רמות שונות של בהירות ושל לובן, בהתאם לצרכים שלכם.
  • איכות הקרטון – דעו כי באופן כללי, כשאתם מחפשים מידע על המחיר של קרטוני ביצוע, אפשר למצוא הבדלים שונים במחירים של הקרטונים הללו בהתאם לאיכות שלהם. פער של כמה אגורות בלבד ליחידת קרטון אחת, יכול להצביע על הבדלים של שמיים וארץ מבחינת האיכות של הקרטון – הא למשל מדובר על קרטון אשר ניתן למחזר אותו? האם זה קרטון שניתן להישען עליו? האם זה קרטון שמתאים לעבודות גינון? עד כמה זה קל בהמשך לחתוך את הקרטון? האם הקרטון עמיד במצב של בניית דגמים? כל אלו שאלות חשובות מאד. לעתים קרטוני הביצוע שהם מעט יותר יקרים גם יהיו הרבה יותר איכותיים וישרתו אתכם הרבה יותר טוב, ויש לקחת זאת בחשבון.