שיטות מודרניות להשתלות שיער

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

כיום בשנות האלפיים לספירה פותחו שיטות חדשניות ושונות ישנם מתקדמות יותר ומתקדמות פחות עבור ניתוחי השתלות שיער. השיטות המשתנות בהתאם לאופי וסוג ההשתלה לדוגמא: כמות השתלים וגודלם, הציוד הרפואי המשמש את הרופא, כיצד ניתן להסיר שיערות מאזור התורם וכמובן גם כיצד מושתלים שערות במיקומן החדש. השיטה הנפוצה ביותר להשתלת שיער היא FUT (מה זו השיטה? השיטה ייחודית מכיוון שעוסקת בהשתלת יחידת זקיק בלבד) השתלה מסוג זה נעשית על ידי הסרת רצועת עור עם שיער בחלק האחורי של הקרקפת והפרדת יחידות השיער במיקרוסקופ באופן מדויק ליחידות שיער של 2-4 שערות שצומחות יחדיו.

ישנה שיטה נוספת להשתלת שיער היא נקראת בשפה המקצועית FUE, שיטה זו מיוחדת בכך שייחודיותה משדרגת את שיטת FUT. בהשוואה לשיטת FUT לאחר ביצוע השתלת שיער מסוג FUE, לא תוכלו לראות צלקת ויחד עם זאת ההחלמה אורכת כחמישה ימים בלבד, שכן קודם ההחלטה וטרם הבחירה בתהליך של השתלת שיער חשוב לפנות למומחה ולקבל מידע על השתלות שיער FUE. על פי שטח האזור שנתרם נקבעת הכמות הנדרשת של הזקיקים, וברור שהמטרה היא להשתיל כמה שיותר כדי ליצור צפיפות גבוהה למדי, אך אזור התורם לא תמיד מספק את הכמות הזו, ויתרה מכך, למעלה עד 20 אחוז מהזקיקים עשויים לא להיקלט. לכן, ניתן לבצע יותר מהשתלה אחת, ויש המעדיפים גודש עם התקרחות מסוימת, ואז משתילים שוב באזור אחר אם האזור התורם מאפשר להוציא יותר זקיקים כך שלא יראו התקרחות.

תופעות לוואי

תופעת לוואי שכיחה בקרב השתלות שיער, היא לרוב זמנית היא "שיער דליל" (או "אובדן זעזועים"). קרחת נפוצה גם היא, כ- 50 עד 100 שערות ביום יכולות ללכת לאיבוד. לאחר הניתוח, בקרב 5% מהשתלים, נראה כי Cece הוא Ood. תופעות לוואי אחרות כוללות נפיחות באזורים כמו בקרקפת או במצח. אם זה הופך להיות לא נוח, תרופות יכולות להקל על הנפיחות. בנוסף, המטופלים צריכים להיות זהירים, גירוד יכול לגרום להיווצרות swads. כדי לגרד את זה, האורחים יכולים להשתמש בקרם לחות או בשמפו לצורך עיסוי.

מעבר לאתר לחצו כאן: www.hair-solution.co.il

מודעות: