משרד נקי הוא משרד איכותי

שירותי ניקיון למשרדים

שירותי ניקיון למשרדים

בנייני משרדים בישראל מתחלקים לשני סוגים. מצד אחד יש את בנייני המשרדים המפוארים והגדולים שכולנו מכירים מהערים הגדולים, אלו שמגיעים בבניינים שעשויים כולם מברזל ומהרבה חלונות שבשמש משתקפים בצורה יוקרתית וגם כשנכנסים אליהם מתרשמים מרצפת פרקט איכותית, מעליו מבריקות ומשרדים שאפשר לאכול בהם על רצפה, או כך לפחות נדמה. מצד שני יש את המשרדים הפחות מטופחים, אלה שדומים פשוט לחדר רגיל, עם מרצפות, עיצוב לא בשמיים, נקי בדיוק כמו כל מקום ציבורי אחר. כדי שהמשרד שלכם יהפוך להיות מושך יותר ואטרקטיבי לא רק ללקוחות שנכנסים אלא גם לעובדים שלכם, שוב מאוד למשור על הניקיון. הניקיון הוא הרבה יותר מהיגיינה וכשמדובר בשירותי ניקיון משרדים אתם יכולים רק להרוויח.

שירותי ניקיון למשרדים – איזה שירותי ניקיון משרדים צריכים ביום יום?

  • משרדים צריכים שירותי ניקיון באופן יום יומי ולא רק בסופי שבוע במשרד עובדים אנשים רבים ואמנם רוב המשרדים מתנהלים ברובם יום יום מול המחשב אך אנשים קמים למטבחון, דורכים עם הרגליים שלהם על השטיחים או על המרצפות באופן שוטף לאורך כל היום ולכן יש צורך בניקיון שוטף ולא רק בסופי שבוע. בסופי שבוע ניתן לקיים ניקיון נוסף, למשל בימי שישי בבוקר, שיכלול ניקיון יסודי יותר אך אסור שהוא יגיע על חשבון הניקיון השוטף.
  • משרדים רבים צריכים ניקיון רצפה יום יומי כדי שהיא תהיה נקייה ומצוחצחת. אמנם לא תמיד הרצפה תהיה מבריקה אחרי ספונג'ה יסודית אך חברה שמציעה שירותי ניקיון למשרדים בעזרת מכונות שטיפה בלחץ יכולות לספק גם את זה, או חברה שמספקת צוות איכותי וחומרים מבריקים בכל שטיפה. הרצפה היא הגורם הבולט ביותר ואותו חשוב לנקות יום יום ואם היא תהיה מלוכלכת, כל המשרד ייראה מלוכלך.
  • אחד המקוות הכי מלוכלכים שיש במשרד הוא המטבחון. המטבחון מתלכלך פעמים רבות בגלל כתמי קפה, בגלל מים שעושים את דרכם אל הרצפה כששוטפים ידיים ולא מנערים היטב בכיור ולאחר מכן עובד אחר דורך על המים ויוצר כתמי לכלוך והעובד אחריו דורך שוב ומורח את הלכלוך שוב וכך הלאה והלא. המטבחון הוא מועד לפורענות ולכן חשוב שחברת ניקיון תגיע באופן יום יומי ותטפל בבעיה.

מי שוטף כלים?

המטבחון יכול להיות מאוד בעייתי בעיקר כאשר מדובר בעובדים שאוכלים במשרד. כשעובדים מביאים אוכל מהבית או משתמשים בסכו"ם וצלחות שיש במשרד, מכינים לעצמם קפה מכוסות שהן לא חד פעמיות ועוד, יש צורך גם לשטוף כלים. סביר להניח שכל עובד ישתה קפה ופשוט יניח את הכוס שלו בכיור ואף אחד לא ישטוף כוס מסוימת כיוון שתמיד יש מספיק כוסות לכל העובדים אך בסופו של דבר עד ליום העבודה הבא יש צורך שיהיו כוסות חדשות ומישהו צריך לנקות אותם. שירותי ניקיון למשרדים כוללים תמיד שטיפת כלים כך שביום הבא העובדים שלכם יוכלו ליהנות שוב מכל מה שיש למשרד להציע.

ניקוי אבק לעתים תכופות

עוד אחד מהשירותים החשובים ביותר שיכול להיות לעובדי ניקיון בחברת ניקיון שמעניקה שירותי ניקיון למשרדים הוא ניקוי אבק מכל המכשירים האלקטרוניים. בכל משרד בימינו עובדים עם מדפסות ועם מחשבים שכוללים עכברים, מקלדות, צגים גדולים ועוד. המכשור הזה חייב להתנקות באון מותאם על ידי ניקיון אבק שוטף בכל יום כיוון שמספיקים כמה ימים בהם לא יהיה ניקיון והאבק כבר ייראה בעין באופן בולט מאוד. שירותי ניקיון למשרדים כוללים גם ניקיון של חדר המדרגות בכניסה למשרד, רחבת הלובי במידה ויש וגם ניהול של המחסן עם כל חומרי הניקוי שלו.

דרג את המאמר