שעון יד יוקרתי – נגיעה בהיסטוריה…

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

שעוני יד יוקרתיים נכנסו לעולמינו בתחילת המאה שעברה. בתחילת דרכם שימשו שעוני היד כאביזר פונקציונאלי לחלוטין בדמות שעון כיס ולאחר מכן התפתח ותפקידו כסמל סטטוס ותכשיט תפס מקומו.  המהפכה המחשבתית החלה בקרב הנשים והגברים נשבו רק מאוחר יותר בקסמו.

איפיוני שעון יד יוקרתי?

 • עיצוב

  – שעון יד יוקרתי הוא שעון מעוצב לפרטי פרטים. זהו שעון יד שמושפע ומותאם לרוח האופנה והטרנדים החמים ביותר בשוק. תחום שעוני היד היוקרתיים מאופיין בחברות שבראשן עומדים מיטב המעצבים הנחשבים בעולם והם יוצרים אביזר אופנתי שמותאם לאופנה העכשווית או לאופנה הקלאסית שרווחת שנים.

 • מנגנון

  – המנגנון המוטמע בשעון יד יוקרתי יהיה מבית ייצור שמצטיין באיכותו, בדרך כלל שוויצרי או יפני. המנגנונים הללו נחשבים אמינים ומדויקים להפליא ורק מומחים המכירים אותם מורשים לטפל בהם במקרה של תקלה. כל מנגנון מקוטלג וממוספר והאחריות עליו תתפרס על שנים רבות.

 • קישוטים בלוח השעון וברצועות

  – שעוני יד יוקרתיים מתאפיינים בקישוטים יקרים ונדירים. רוב השעונים מסוג זה יכילו מתכות יקרות ואבנים משובצות שהיו, באותה הקלות, יכולות לעטר צמיד או טבעת יקרים להחריד.

הרצועות עשויות מחומרים שפותחו במיוחד לעור הפרק העדין. הרצועות שאינן עשויות זהב או כסף עשויות מחומרים גמישים ומונעי פריחות ובעלי מנגנוני הגנה כפולים למניעת  איבוד השעון.

 • טכנולוגיה מתקדמת

  – משנת 1940 ואילך עולם השעונים התפתח טכנולוגית ומאז מומצאים כל מיני טכנולוגיות חדשניות על מנת להקנות לשעון היד היוקרתי עוד פונקציות שימושיות כדוגמת: הפעלת השעון בעזרת תנודות הגוף, יכולת צלילה עם שעון יוקרתי לעומק של 100 מטר, הפיכת שעון היד היוקרתי לטלפון סלולרי, הפיכת שעון היד למחשב ששולט טכנולוגית על כל הבית מרחוק ועוד ועוד.

אז מה

אם כן, בבואנו לבחור שעון יד יוקרתי אנו יכולים להיות בטוחים כי נקבל שעון שמעוצב על פי האופנה האחרונה.
שעון שישדר לסובבים שאנו אוהבים ומעריכים חיי שפע ויוקרה.
שעון היד היוקרתי יישא שם של בית אופנה או מעצב ידוע וככזה בהכרח ישדר לסביבה כי ערכו הכספי גבוה והנושא אותו על פרק ידו בהכרח גבר מצליח ואיכותי ובעל טעם יוקרתי.

 

מאמר באדיבות פולו נינג'ה שעוני יוקרה

מודעות
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});