הייחודיות של תקליטנים לאירועים

ראשית, יש הבדלים משמעותיים בין תקליטן כזה אשר מציע שירותי מוזיקה לאירועים לבין תקליטנים במסיבות. תקליטנים באירועים מחויבים בראש ובראשונה לסדר העדיפויות של בעלי האירוע. טווח הגמישות שלהם קטן יותר והם נדרשים רק לבצע תיקונים והתאמות לצורך הענין. מנגד, תקליטנים במסיבות מגיעים בדרך כלל עם קו מוזיקלי קבוע אשר מזוהה איתם. שנית, תקליטנים לאירועים מבינים את גודל האחריות.תקליטן לא מקצועי יכול לפגוע בהכנות של חודשים ולגרום לאכזבה בקרב האורחים והמוזמנים.

דגשים לבחירת תקליטנים לאירועים

בעלי אירועים חייבים להקפיד על הנושאים הבאים:

א. המלצות – אין טעם לבחור תקליטן לאירועים לפני שמקבלים המלצות. את ההמלצות ניתן לאסוף דרך חברים, בני משפחה או קרובים אחרים. ההמלצות צריכות להתייחס אל המקצועיות של התקליטן, האופי שלו במהלך האירוע וההתנהלות מולו מבחינה כלכלית.

ב. יחס – חתונה, בר מצווה, ברית וכן הלאה מהווים את אירוע השיא בחייהם של רבים. היחס של התקליטן ביום האירוע חייב להיות ללא פשרות. התקליטן צריך להיות אדיב, נחמד וסבלני לכל בקשה המגיעה מהאורחים בכלל ומבעלי האירוע בפרט.

ג. ציוד – גם התקליטן הטוב והמנוסה ביותר אינו יכול להביא לידי ביטוי את יכולותיו עם ציוד ברמה נמוכה. ודאו כי התקליטן מביא איתו לאירוע ציוד הגברה המתאים לגודל המקום, כמות המוזמנים וסוג המוזיקה.

לסיכום, הייחודיות של תקליטנים לאירועים באה לידי ביטוי בדרכים שונות. חשוב לבחור היטב את התקליטן ולא להתפשר על מקצועיותו.

דרג את המאמר