10 סיבות למה מגנטים עדיין רלוונטיים באירועים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

למה כולם כל כך אוהבים מגנטים באירועים?

לא משנה עד כמה זוגות מנסים להיות מקוריים, מגנטים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מן הנוף של רחבת הריקודים.

המגנטים נמצאים איתנו כבר תקופה די ארוכה. ולמעשה, הם די שוברים את הסטיגמה של מגמות וטרנדים שלרוב מאפיינים באופן כל כך ידוע את תחום האטרקציות לאירועים בדגש על אטרקציות לחתונות. אם ככה, מדוע הפריט הכל כך נדוש ויש שיכנו אותו "חרוש", עדיין איתנו? להלן כמה סיבות עיקריות:

מזכרת שנשארת איתנו

בשונה מפריטים אחרים כמו גימיקים זוהרים לחתונה או אקדחי קור, הרי שמגנטים לאירועים הם הרבה מעבר לאטרקציה שנשארת ברחבת הריקודים ותו לא. אפשר לתלות אותם על המקרר, להצטלם עם האנשים האהובים עלינו מכול, ולהפוך זאת לכדי מזכרת שטומנת בחובה חוויה מתוקה עם האהובים עלינו מכול.

אטרקציה זולה

מגנטים הם בסופו של יום לא איזו אטרקציה מתוחכמת או משוכללת. בעוד שאקדחי קור או פריטים או קיאק פירות, נחשבים לאטרקציה יקרה באופן יחסי, הרי שמגנטים הם דבר מה ידוע ומוכר, ועל-כן גם המחירים שלהם נחשבים להוגנים ואף נוחים למדי בשוק של האטרקציות לאירועים.

מבחר ספקים

בכל מה שנוגע למגנטים, התחרות היא גדולה למדי, וישנו היצע נרחב של צלמי מגנטים שישמחו להיות נוכחים בחתונתכם. מדד זה מאפשר לחתן והכלה (או כל בעלי שמחה אחרים), לנהל משא ומתן ולהפחית את המחיר. מחירים משתלמים כבר אמרנו? בטח שאמרנו.

איכות גבוהה

כבר אמרנו שיתר האטרקציות מלוות אותנו ברחבת הריקודים ותו לא? אז יתרון נוסף שיש למגנטים לאירועים הוא שכיום הם עשויים מחומרים איכותיים שכמעט ואינם מתכלים. ניתן למצוא מגנטים מזכוכית, מגנטים על עץ ושלל חומרי גלם שמשמרים את הצילום לאורך זמן.

לכן, בפעם הבאה שאתם שוקלים להיות מקוריים, אל תניחו שהמגנטים הם מה שיהרוס לכם את היצירתיות. הם פשוט תוספת מעולה ובמחיר נוח שיכולה להשתלב נהדר באירוע שלכם.

מודעות: