פוליש לדירה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

חברות פוליש לדירה  וחברות לשירותי פוליש מציעות כיום מגוון גדול של שירותים ואפשרויות וליטוש ושדרוג הדירה או הבית שלכם. למה אתם זקוקים? מה מיותר בשבילכם? בכתבה הבאה נערוך מעט סדר בין כל השירותים וההצעות.
ניקיון דירות או פוליש למרצפות
השירות העיקרי המוצע על ידי חברות ניקיון דירות זו ניקיון יסודי למרצפות. ניקיון כזה נצרך בדרך כלל לאחר שיפוץ דירה, בבניית בית חדש, לאחר החלפת מרצפות ולאחר סיוד, או אחרי תקופה ארוכה בה המרצפות היו בשימוש ואיבדו את צבען ואת זוהרן. חברת ניקיון דירות או שירותי פוליש לרצפה תנקה את המרצפות על ידי חומרי ניקוי וכלים מיוחדים מחומרי העבודה שנשארו עליהם לאחר השיפוץ, משאריות לכלוך שדבקו בהן עם הזמן ואף תוסיף להן זוהר וברק מיוחד שיישאר עליהן זמן רב לאחר ביצוע העבודה.
ניקיון קרמיקות, חלונות, ושאר חלקי הבית
חברה מקצועית תנקה גם חלונות, קרמיקות, או כל פרט אחר בדירה שדבקו אליו מלט, בטון, רובה או סתם שכבות אבק שיד רגילה לא מצליחה להסיר. חברת פוליש לדירות תחזיר את הקרמיקות או הסורגים שלכם למצבם המקורי, ותגלה את זוהרם מתחת לשכבות השומן והלכלוך. לעיתם יש צורך גם לבצע ליטוש שיש לרצפה
חברות רבות העוסקות בתחום ניקיון דירות או חברות פוליש מציעות גם שירותי הדברה. זהו שירות נחוץ מאוד אם גרתם בדירה בעבר והנכם יודעים כי חרקים ומעופפים מצאו בה את משכנם. כאשר הדירה ריקה קל, פשוט ויעיל הרבה יותר להדביר את הללו. אם מדובר בדירה חדשה, הדברה היא פעולה נצרכת אף יותר שכן בדירות חדשות מקרים של תיקנים, נמלים או חרקים נפוצים מאוד. הדברה על ידי חברה מקצועית יעילה ואמינה הרבה יותר מאשר הדברה על ידי אדם פרטי או חומרים להדברה עצמית, ובדרך כלל מחזיקה למשך זמן ארוך יותר באופן משמעותי. ניקיון שטיחים או פריטים אחרים
חברות אחדות בתחום ניקיון דירות או פוליש מציעות גם שירות ניקיון מקצועי לשטיחים או לספות וכדומה. שטיח שצבר לכלוך, ואפילו במשך שנים רבות עשוי להתגלות בצבעים חדשים ובוהקים לאחר שיקבל את הטיפול הנכון.

מודעות: