חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כך תבחרו את חנות הפרחים שלכם

תוכן עניינים

לא חסרות דרכים להפגין את אהבתנו לבן או בת הזוג. מחוות רומנטיות היו מאז ומתמיד דרך נפלאה להעצים את הזוגיות ולהעמיק את הקשר. אך לא משנה עד כמה נרצה להיות מקוריים, בסופו של יום, סיכוי גבוה שנמצא את עצמנו רוכשים פרחים יפהפיים. גמרתם אומר בלבכם לרכוש פרחים מרעננים? עתה מגיע האתגר האמיתי והוא לבחור את החנות שתספק את השירות הטוב ביותר. כיצד עושים זאת בצורה נכונה? הנה כמה טיפים בסיסיים ששווה לכם להכיר.

משלוחים

ראשית כל בררו היטב שמדובר בחנות המבצעת משלוחים לאזור מגוריכם. אם החנות איננה קרובה מבחינה גיאוגרפית, אז הרי שכדאי שנקח בחשבון כי יתכן והמשלוח לא יגיע בזמן. חפשו באופן נקודתי אחר חנות פרחים שעושה משלוחים בגבעתיים, תל אביב, ירושלים או כל עיר ואזור מרכזי אחר המאפיין אזור מגוריכם. כבר כאן תוכלו להרגיש שאתם בידיים טובות.

מבחר

מבחר

שנית, הקפידו על כך שהמקום שבו אתם מבצעים את הרכישה, אכן מציע מבחר עשיר של פרחים שונים. באופן הזה, תוכלו גם לבחור בזרים מגוונים ועשירים בפרחים שונים, או לחילופין לבחור בזנים זולים יחסית. חנות עם מבחר היא חנות שמציעה טווחי מחירים משתנים ומשתלמים.

המלצות

בסופו של דבר, אין דרך טובה יותר להבין אם מדובר בחנות פרחים מומלצת או לא, אלא אם יש עליה המלצות של לקוחות קודמים. אז נכון, לא נוכל לאתר לקוחות קודמים סתם כך ברחוב ובטח שלא לעצור את העוברים והשבים הנכנסים לחנות – אך בהחלט אפשר לרשום את שם העסק ולבדוק אם קיים לו כרטיס עסקי בגוגל. זהו כרטיס שבו אפשר לראות ביקורות של גולשים המגובות בדירוג כוכבים. קראו, הבינו אם מדובר בעסק מומלץ וכך החליטו אם זהו המקום שבו אתם רוצים לבצע את הרכישה.