חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משלוח פרחים ליום הולדת

תוכן עניינים

משלוח פרחים יכול להיות מתנה מושלמת עבור ימי הולדת של בני זוג, בני משפחה וכמובן חברים או קולגות. אבל איך בוחרים את המשלוח המושלם וכיצד מתאימים אותו לטעם האישי של הנמען? הנה כל הטיפים וההמלצות

היכרות עם מספר טיפים והמלצות יכולה לסייע לכל מי שרוצה למסור משלוח פרחים ליום הולדת. אבל עוד קודם לכן, חשוב להבין מה מאפיין מתנות יום הולדת מן הסוג הזה.

בניגוד למתנות יום הולדת רגילות, כאן הדגש הוא על חוויה לזמן יחסית מוגבל. למעט מקרים שבהם משלבים במשלוח גם פרחים טבעיים וגם פרחים מלאכותיים, סביר להניח שהתוקף יהיה של כמה שבועות בלבד. יתרה על כך, אפילו משלוחי פרחים עם שוקולדים או בקבוקי יין הם לזמן מוגבל – זאת בניגוד למתנות שהן לתקופה ארוכה יותר.

מצד שני, דווקא החוויה החד פעמית היא זו שמעניקה ערך מוסף לאפשרות של משלוח פרחים ליום הולדת. באמצעות מתנות כאלה אפשר להעביר מסרים של אחווה, אהבה וידידות ולפרגן לאנשים מהמעגלים הקרובים והרחוקים. על הרקע הזה, אין פלא שמשלוחי הפרחים הפכו לאופציה המועדפת כמתנת יום הולדת לגברים ונשים בכל הגילאים.

איך בוחרים משלוח פרחים ליום הולדת?

שאלת מיליון הדולר היא כיצד משתמשים במאפיינים המיוחדים של הפרחים על מנת לשדרג את מתנת יום ההולדת. כאן יש כמה דברים שצריך לשים לב אליהם:

א. העונה שבה שולחים את הפרחיםמשלוח פרחים ליום הולדת בקיץ לא נראה כמו משלוח פרחים בחורף או בעונות המעבר. הסיבה לכך שהיא שתנאי האקלים הם אלו שקובעים איזה פרחים יהיו הכי טריים, מה יריח הכי טוב ואפילו כמה זה יעלה. לכן, חשוב להתאים את סוג המשלוח ואת אופי הזר לעונה שבה הנמען חוגג יום הולדת.

ב. התאמת זר פרחים לקהל היעד – משלוח פרחים ליום הולדת צריך להתאים למי שמקבל אותו. בשביל לוודא מראש התאמה של זר פרחים לקהל היעד, אפשר לנסות להיזכר בניסיון העבר עם משלוחים דומים. במקרים של משלוח פרחים לחברים ובני זוג, זה יהיה קל יחסית. במקרים של משלוח פרחים לבני משפחה, אפשר להתייעץ עם אחים ואחיות או עם ההורים. במקרים של משלוחי פרחים לקולגות – אפשר ללכת על בטוח עם זר פרחים כללי ולהתייעץ עם אנשי מקצוע.

ג. עלויות המשלוח – כדאי לחשב את העלויות של משלוח פרחים ליום הולדת. במתנה כזו, העלויות הישירות הן של הזר עצמו והעלויות העקיפות הן של המשלוח. אבל עם השוואה בין אפשרויות שונות, ניתן לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על איכות וטריות הזר.

לסיכום, מומלץ להכין שיעורי בית לפני ששולחים זר פרחים לימי הולדת של בני זוג, חברים, בני משפחה או קולגות. במקרים כאלה, הזר מבטיח חוויה חד פעמית ומרגשת.