חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סוגי זרי הפרחים למשלוחי הפרחים

תוכן עניינים

משלוחי פרחים – דרך נהדרת להראות שאכפת לכם

משלוח של זר פרחים הנה דרך נהדרת להראות לאנשים היקרים לכם כי אכפת לכם מהם, וכי אתם משקיעים בהם זמן ומחשבה. קיימים זרי פרחים אשר מתאימים לכל סוגי האירועים – החל מימי הולדת וחגיגות אירוסין, דרך זרים רומנטיים לאהוב ולאהובה, ועד זרים המתאימים לניחום אבלים. כל אחד מהזרים מורכב מפרחים שונים בגוונים המתאימים לאירוע אותו אתם רוצים לציין ולאדם אליו מיועד הזר.

אילו סוגי זרי פרחים מתאימים למשלוח פרחים?

  • זרים מושקעים בכל הגדלים – תוכלו לבחור לשלוח ליקיריכם זר פרחים מושקע, בכל גודל ובכל עיצוב. העובדים בחנות ישמחו לייעץ לכם איזה סוג של פרח כדאי לבחור לטובת האירוע שאתם מציינים.
  • זרים רומנטיים – מאז ומתמיד זר פרחים נודע כמחווה רומנטית אשר נעים להעניק לאדם שאתם אוהבים. פעמים רבות זרים אלו מורכבים מפרחים קלאסיים דוגמת ורדים או שושנים, ומעוטרים בקישוטים בצבעים חמים.
  • זרי פרחים ליולדות – משלוחי פרחים ללידות צוברים בשנים האחרונות תאוצה רבה, שכן הנם דרך נעימה לשמח את האם והאב הטריים, אפילו עוד לפני שיצאו מבית החולים. זרים אלו יפיחו חיים ורעננות בחדר ההתאוששות של היולדת, ויעזרו להשרות אווירה מרגיעה עליה ועל התינוק או התינוקת החדשים.
  • זרי פרחים מתאימים לניחום אבלים ולוויות – קיימים גם משלוחי פרחים אשר מותאמים לניחום אבלים וללווית. מדובר בזרים עם עיצוב אשר כמובן מותאם למאורע, ולא בעלי מראה צבעוני או שמח מדי.

האם ניתן לבצע משלוח פרחים לכל אזור בארץ?

ודאי תשמחו לגלות כי משלוחי פרחים ניתן לבצע לכל אזור בארץ דרך כל חנות פרחים. גם אם אתם מתגוררים במרכז ומעוניינים לפנק אדם אשר מתגורר בצפון, תוכלו להתגבר  על המרחק הגיאוגרפי הרב ובכל זאת לשמח אותו בזר פרחים. חנויות פרחים מסוימות אף מציעות משלוח של זרים לארצות שונות בחוץ לארץ, כך שניתן להראות גם לקרובים ולחברים בחו"ל כי אתם חושבים עליהם ברגעי שמחה או עצב. חנויות הפרחים דואגות לכך שבעת המשלוח לא ייגרם כל נזק לזר המעוצב, כך שמובטח לכם כי הוא יגיע ליעדו בצורה בה תכננתם למסור אותו.