חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עורך דין דיני עבודה מומלץ

תוכן עניינים

תוכן עניינים

חשוב לדעת כי בנושא שקשור למקום העבודה שלך, במידה ואתה בעל עסק (מעסיק עובדים) או שכיר (עובד בחברה), מומלץ לגשת לעורך דין לדיני עבודה עם המלצות כדי שידע להגן על זכויותיך במקרה הצורך. לא כולם מודעים למה שמגיע   להם על פי החוק שנועד להגן עליהם, ולכן חיים פכטר – משרד עורכי הדין מייצג אנשים כאלה ונלחם על זכויות שהם אפילו לא היו מודעים להם. אם יש לך תחושה שנעשה לך עוול במקום העבודה, בדוק והתייעץ איתו.

אילו נושאים מומלץ לעורך דין לעבודה למטפל?

ייצוג עובדים בבית הדין לעבודה

בכל סכסוך עבודה יש מי שמייצג את הצדדים ומביא את התיק לידיעת השופטים. עורך דין טוב מכיר את הכללים שיכולים לעזור לכם ולכן לבחור עורך דין על סמך הידע המקצועי שלו.

פיצויי פיטורים

לא תמיד אנשים מודעים לזכויותיהם ולפיצויי הפיטורים. כל הסכומים והחישובים הנכונים מבוצעים על ידי עורך הדין שלך כדי שתוכל להשיג את כל מה שמגיע לך.

זכויות העובדים

קשורות גם לתנאי עבודה ולא רק לפיטורים. על מנת להבטיח מרחב עבודה מתאים והתנאים המגיעים לך, עליך להתייעץ עם עורך דין כדי להסביר במדויק מה זכויותיך.

זכויות נשים בעבודה

במיוחד נשים בהריון, הן תחום בו ישנן עבירות רבות על החוק. נשים בהריון או נשים שלא זוכות לטיפול הולם או אפילו מפלות מתלוננות על כך, אך לצערנו לא כולם עושים דבר בעניין והגיע הזמן לשנות זאת.

הטרדה מינית

הפכה למשהו מאוד אבל לא כולם מבינים ויודעים בדיוק במה מדובר. מומלץ להתייעץ לבדיקת המקרה שלך.
תנאים גרועים לאחר שהתרגלתם לתנאים מסוימים, תנאי עבודה ירודים עלולים להוות בעיה גדולה. במקרים מסוימים תוגש תביעה לבית הדין לעבודה בגין רע.
ליווי שיחת השימוע של העובד לפני פיטוריו היא זכות שניתנה לו להבטיח שלא נגרם לו עוול ושזכויותיו מובטחות.

שימרו על הזכויות גם בעבודה

לעורך דין לעבודה מומלץ לשמור על זכויותיך בעבודה. ייצוגך על ידי משרד עורכי הדין בראשות חיים פכטר יבטיח לך ניסיון וידע רב בכל דקויות החוק לטובתך. כולם זקוקים לעורך דין שנלחם למענו ומקבל את מה שנמנע במקום העבודה.

מומלץ עבורך עורך דין דיני עבודה מומלץ לחצו כאן

2
ממליצים
5/5