חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרחים לבית עוזרים לעיצוב הבית ועושים את ההבדל

תוכן עניינים

לא פעם אנו נוטים לומר, כי אלו הדברים הקטנים, אשר עושים את ההבדל הענק. ואכן, אין כמו פרחים מיוחדים לעיצוב הבית, אשר ממחישים לנו עד כמה האמרה הזו נכונה לחלוטין. אין כמו סידור פרחים מדהים ויפהפה שקניתם מחנות פרחים פתח תקווה, בכדי לשנות ולשדרג את הבית שלכם. כמובן שאתם תרצו לדעת איך לבחור את הסידור המתאים, בכדי לשנות את העיצוב של הבית שלכם בקלות, והנה כמה טיפים שיעזרו לכם ליצור את ההבדל:

פרחים לבית – כך תבחרו את הפרחים המתאימים

  • להתאים לחדר – יש כמובן הבדל בין פרחים מיוחדים שתציבו בסלון הבית, לבין זר פרחים שאולי תעדיפו לשים בחדר השינה, ולכן כדאי לזכור שככל שהחדר עצמו יותר פתוח ומארח יותר אנשים  – כך הפרטים יכולים להיות גם יותר בולטים.
  • שמרני או מודרני – ככלל, אפשר לחלק את עיצוב החדרים בבית לשניים – עיצוב חדשני ומודרני, אל מול עיצוב שמרני יותר, ולעתים גם כפרי. חשוב מאד לבחור פרחים לעיצוב הבית, שכמובן יתאימו לסגנון העיצוב הכללי. בעיצוב השמרני-כפרי, אפשר לבחור פרחים בצבעים חזקים מאד שיהיו בולטים. בחדרים בעיצוב מודרני יותר, אפשר לבחור פרחים שהגבעולים שלהם בולטים מאד – והסחלבים למשל, הם מושלמים למטרה זו.
  • הכד לפרחים – לא פחות חשוב מבחירת הפרחים לעמם, כדאי גם להשקיע במחשבה בכד שבו אתם תשתמשו בכדי לגדל אותם. לרוב, כשמדובר על פרחים מיוחדים לעיצוב הבית, מומלץ בחום להשתמש בכדים ואגרטלים שהם שקופים, ולא בכאלה שהם אטומים – שכן כיום המראה היפה ביותר הוא של הפרח כולו.
  • היכן למקם את הפרח? – לאחר שפניתם אל חנות פרחים פתח תקווה ורכשתם לעצמכם זר, עולה השאלה גם איפה למקם אותם. לרוב, כדאי למקם את הפרחים במקום מרכזי יחסית, שיהיו בולטים לעין, או להשתמש בהם כדי למלא חורים בעייתיים – כמו למשל מדף ריק בספריה.

וכך משדרגים את הבית בקלות

ברכישה של פרחים איכותיים ומיוחדים לעיצוב הבית שלכם, אתם יכולים לשדרג בקלות כל חדר שרק תרצו, וכל זה בעלות שאיננה גבוהה, ותוך זמן קצר!