לא מזמן החלטתי שאני יכול להקצות לעצמי תקציב לשיפוץ מקומי ולא כולל. ידעתי שאני רוצה לעשות את השיפוץ הזה אבל לא הייתי בטוח מה האזור הנכון ביותר. במחשבה שלי דמיינתי כיצד הבית עובר מהפך של ממש ונראה מבית רגיל ועירוני, כמעין בית פרטי שנמצא בכפר ומעניק ליושבים בו את הרוגע והשלווה שרק עיצוב כפרי יכול להעניק.
החלטתי לבסוף להתמקד בחדר האמבט ולערוך שיפוץ מקיף שכולל ארונות אמבטיה כפריים ומעוצבים וכיור אבן יפה שמחבר אותנו הישר אל הטבע. אז מדוע החלטתי לבחור דווקא בשיפוץ חדר האמבט? כמה סיבות מרכזיות:
בחרתי בחדר המרכזי ביותר עבור יושבי הבית
מדובר בחדר שמעסיק את כולם, כולם מבלים בו וכולם נהנים בו. אין דבר משחרר יותר מאמבטיה מרגיעה שמורידה מאיתנו את היום הקשה ומאפשרת לנו ליהנות מרעש המים, החום שלהם על העור והסבון הרך שמסיר את הלכלוך. לא היה לי ספק שאם כבר רוצים את החוויה הכפרית המרגיעה, אז הרי שחדר האמבט הוא המקום המרכזי להתחיל בו.
משחקי תאורה
להבדיל מהמטבח ומהסלון, יש משהו בחדר האמבט שמאפשר לנו ליהנות ממשחקים גמישים יותר עם מנורות קיר ושלל משחקי תאורה שונים. עם הבחירה שלי להתמקד בחדר האמבט למעשה הצלחתי לפתוח לעצמי את הדמיון עם מגוון רחב של בתי נורה שונים ומרהיבים. גיליתי לשמחתי שישנם לא מעט גופי תאורה שממשיכים את הקו העיצובי של הכפר ומאפשרים לשלב בין מתכת מחוספסת לבין עץ.