חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

איך להפוך לשחקן פוקר מקצועי?

תוכן עניינים
איך להפוך לשחקן פוקר מקצועי
איך להפוך לשחקן פוקר מקצועי

כיצד ואיך להפוך לשחקן פוקר מקצועי?

פוקר עשוי להציע מסלול חלופי להרוויח כסף נוסף או סתם ליהנות ממשחקים תחרותיים – רק זכרו שזה לא מסלול קריירה ממוצע ודורש מיקוד וחוסן אדירים!

בתור מקצוען פוקר, לוח הזמנים שלך צריך לכלול שעות עבודה ארוכות בכל יום – לא רק כמה שעות פה או שם עם הפסקות לארוחת צהריים ואז חזרה הביתה בזמן ארוחת הצהריים. קבל את התפקיד הזה כאילו זו העבודה האמיתית שלך.

למדו את הכללים של המשחק

בבסיס הפיכתו לשחקן פוקר מקצועי טמון לימוד כל הכללים שלו. זה כולל למידה כיצד לשחק את כל הידיים הבסיסיות, מתי לבלף, וקריאת היריבים שלך ליד השולחן – ניתן להשיג זאת באמצעות טורנירים בחינם או צפייה בסרטונים מקצועיים באינטרנט.

ברגע שאתה מבין את כללי הפוקר, תרגול קבוע הוא חיוני להצלחה. אבל היזהר לא להגזים: לעתים קרובות מדי שחקני פוקר צופים בסרטונים בזה אחר זה מבלי ליישם שום דבר שנלמד במשחקים שלהם; במקום זאת נסה לבחור היבט אחד מכל סרטון וליישם אותו לאורך זמן; למשל רעיון אחד יכול להפוך לחלק מהרפרטואר שלך למשך חודש אחד לפחות.

פעולה זו תאפשר לך להתרחב מעבר לרמה הנוכחית שלך. לדוגמה, אם אתה זוכה כעת ב-6 ידיים בשעה בפוקר חי, נסה לפעול להגדלת המספר הזה – לאורך זמן זה אמור להגדיל את הרווחיות במשחק.

תרגול ועוד תרגול

פוקר הוא משחק מפרך שדורש תרגול רב כדי לשלוט בו, במיוחד אם אתה רוצה להיות שחקן מקצועי. הקדש את עצמך באופן מלא ללימוד אסטרטגיה על ידי השקעת זמן רב במשחק וקריאה על אסטרטגיה; להירשם לאתרי הדרכה; צפו בסרטוני אסטרטגיה; התחל במשחק במספר שולחנות לפני שתתקדם לידיים קשות יותר.

להיות שחקן פוקר מקצועי זה לא קל, אבל התגמולים יכולים להיות מספקים מאוד. משחק זה מציע חופש לטייל ולחקור את החיים תוך מתן פוטנציאל השתכרות כמעט בלתי מוגבל. אבל לפני שצולל לראש, חיוני שתשקול היטב מדוע אתה רוצה להיות כזה כדי לקבוע אם בחירת הקריירה הזו באמת עונה על הצרכים שלך.

אם אתה שוקל לעזוב את העבודה הנוכחית שלך כדי להתמקד אך ורק בפוקר, וודא שיש לך מספיק חסכונות בצד כדי לכסות הן את הוצאות המחיה והן ירידה בבנקים במשחק.

פתחו את האסטרטגיה שלך

ברגע שאתה מכיר את הכללים, השלב הבא צריך להיות פיתוח אסטרטגיית הפוקר שלך. זה עשוי לכלול לימוד ספרי אסטרטגיית פוקר וספרים מחברים, כמו גם ניסיון של אסטרטגיות שונות במהלך הפעלות משחק איתם. יתרה מזאת, הכרחי ללמוד לקרוא שחקנים אחרים, לזהות מספרים וטלגרפים מהם, כמו גם בלוף ביעילות, כדי למצוא דרכים להטות את הסיכויים לטובתך ולהשיג יתרון מול יריבים מנוסים יותר.

ביסוס אסטרטגיית הפוקר שלך כרוכה גם בשימוש בפותרים ועוקבים כדי לכוונן את המשחק שלך, לעזור לחשוף נטיות באוכלוסייה ולבצע התאמות על סמך סוג השחקן והסביבה. יתר על כן, הישאר מעודכן באסטרטגיות החדשות ביותר הזמינות ככל שהמשחק מתקדם.

השיקול האחרון הוא תשוקה לפוקר; אחרת יהיה לך קשה להצליח כשחקן פוקר מקצועי. הקפד לקחת הערכה כנה מדוע אתה רוצה להיות שחקן מקצועי; אם זה רק לשינוי קריירה או הכנסה נוספת בלבד אז זה אולי לא יעבוד; לכן חיוני שתיווצר עתודת הון משמעותית לפני שתנסה את מזלך בפוקר מקצועי.

למדו את הפסיכולוגיה של המשחק

להפוך לשחקן פוקר מקצועי לא קורה בן לילה. זה דורש מסירות ועבודה קשה כדי ללמוד את המשחק מספיק טוב כדי להתחרות בהצלחה בטורנירים עם רכישות גדולות. פוקר יכול להיות גם תובעני נפשית; אז אם זה מלחיץ מדי בשבילך, אולי בחינת מסלולי קריירה אלטרנטיביים עשויה להיות הטובה ביותר.

המטרה שלך צריכה להיות ללמוד כמה שיותר על פוקר וללמוד אותו באופן שוטף, בין אם זה קריאת ספרי אסטרטגיה, השתתפות בתוכניות אימונים, קבלת מאמן או הצטרפות לאתר פוקר. ככל שתרכוש יותר מידע כך תהיה ההצלחה שלך גדולה יותר; בנוסף, עליך להבין את הפסיכולוגיה של המשחק; זה כולל לדעת איך לקרוא את היריבים שלך תוך שמירה על קור רוח והימנעות מהטיה. מצב זה של תסכול יכול לגרום לקבלת החלטות לקויה ליד השולחן ולניצול.

זכור שאתה לא לבד במרדף שלך להיות שחקן פוקר מקצועי. יש מיליוני שחקנים חובבים ומקצוענים למחצה שמשחקים את המשחק למחייתם ורבים מתפרנסים מזה בכבוד.

מצאו מדריך

כדי להצליח בפוקר, מציאת מנטור שיכול ללמד אסטרטגיות בסיסיות ומתקדמות יותר היא חיונית לחלוטין לשיפור המיומנויות ובניית ביטחון עצמי. בנוסף, שיש מישהו שם כמוטיבציה כאשר נראה שהדברים לא מסתדרים לך ליד השולחן.

מדריך טוב יכול גם ללמד אותך את הפסיכולוגיה מאחורי הפוקר. זה חיוני, שכן פוקר הוא משחק רגשי המחייב שמירה על שליטה רגשית בכל עת. שחקני פוקר מקצועיים משתמשים בתיווך, מאמני חיים ותרגולי יוגה על מנת לנהל את הרגשות שלהם ביעילות במהלך המשחק.

ההבנה שפוקר יכול להיות משחק מסוכן יכולה להיות מרתיעה, מכיוון שאתה עלול לחוות תקופות של הפסדים מתמשכים. לכן, קיום מקור הכנסה אחר (חוץ מפוקר) ותוכנית חיסכון היא המפתח. הצטרפות לקהילת פוקר כדי למצוא תמיכה ולהכיר חברים חדשים כמו גם להשתתף בסדנאות או שיעורים יכולה גם לעזור. לבסוף, בחר באתרי משחקים המקדמים הימורים אחראיים על ידי מתן כלים המאפשרים לך להישאר בשליטה על הרגלי ההוצאות שלך ולנהל אותם בהתאם.

תרגול על בסיס קבוע

יש לתת שיקולים לפני שתתחיל בקריירת מקצוען הפוקר שלך; שקול את הוצאות המחיה שלך, צרכי הרווח והאם תוכל לסבול פסי הפסדים ממושכים או לא לפני שתעשה את הקפיצה.

תרגל באופן קבוע ושאף לשפר את המשחק שלך מחוץ לשולחנות על ידי קריאה על אסטרטגיית פוקר, הצטרפות לאתר הדרכה או שכירת מאמן, שימוש במעקבים כדי לנטר נטיות באוכלוסיה, או הצטרפות לפורומים וקהילות פוקר. לבסוף, מצא איזון אידיאלי בין שעות המשחק שלך להיבטים אחרים של החיים; בתי קזינו יכולים להיות סביבות לחוצות מאוד, כך שעיסוקים מסוימים מחוץ לפוקר עשויים לשמור על האנרגיה שלך רעננה ומחודשת.

להפוך לשחקן פוקר מקצועי דורש עבודה קשה ומחויבות, אבל אם יש לך תשוקה למשחק ואתה מוכן להתאמץ, זה יכול להיות מסלול קריירה מתגמל ביותר. אם עדיין לא מוכן להתחייב, ממתינות הזדמנויות אחרות – המשך לעבוד על שיפור כישורי הפוקר שלך עד שהפרסים יגיעו!

פתח את יכולת המשחק שלך

אם יש לך גם תשוקה לפוקר וגם חשיבה אידיאלית, להיות מקצוען יכול להיות בעתיד שלך. רק ודא שאתה מוכן לאתגרים הכרוכים בכך לפני הצלילה; אחרת אולי יהיה חכם יותר ללכת בדרך אחרת. תנודות פיננסיות ושיאים ושפל רגשיים המתלווים לעבודה זו חייבים להיות מנוהלים בהתאם – לכן יצירת חשבון המוקדש אך ורק לפוקר תעזור להכין את עצמך.

הבינו שפוקר הוא משחק שמתפתח כל הזמן. ככל שיותר ויותר אנשים מצטרפים, תצטרך להסתגל במהירות כדי להישאר תחרותי. יתר על כן, תוכל לבלף בצורה נכונה ולזהות מתי היריבים שלך מנסים להערים עליך.

להפוך לשחקן פוקר מקצועי אולי לא קל, אבל התגמולים יכולים להיות גדולים אם תקדישו את זמנכם וגם את המאמץ. עשייה רק בשביל כסף עלולה להוביל לשחיקה במהירות – ולהשאיר אותך מתחרט לאורך זמן על בחירה זו.

כניסה למערכת

שתפו את המאמר

עוד מאמרים

ניוד סלולר

ניוד סלולר: כל מה שצריך לדעת לפני שעוברים חברה

נמאס לכם לשלם יותר מדי על חבילת הסלולר שלכם? רוצים ליהנות משירות טוב יותר במחיר אטרקטיבי? הגיע הזמן לנייד את מספר הטלפון שלכם! יש לכם זכות לנייד את מספר הטלפון שלכם לחברת סלולר אחרת מבלי לאבד את המספר המוכר והיקר ולמרות זאת, לא מעט אנשים

קראו עוד
עיצוב חדר אמבטיה

עיצוב חדר אמבטיה: טיפים ורעיונות

חדר המקלחת הוא לא רק מקום להתרחץ בו, אלא גם מקום מפלט פרטי, בו ניתן להירגע ולהתנתק מהמולת היום. עיצוב חדר מקלחת נכון יכול לשדרג משמעותית את איכות החיים שלכם ולהפוך אותו לחלל יפהפה, פונקציונלי ונעים לשהייה. רוצים לתת חיים חדשים לחדר המקלחת שלכם? כך

קראו עוד

הדרך הנכונה לשחק ברשת בצורה נכונה ובטוחה

מדי יום מיליוני גולשים ברחבי העולם מריצים חיפוש באינטרנט כדי למצוא את מבוקשם, נתח גדול מהם הם הגיימרים וחלק גדול מהגיימרים הם צעירים וילדים קטנים שמבלים את רוב זמנם הפנוי מול המסך, מול המחשב. אין מה לעשות, העולם לפני כמה שנים ולעומת העולם היום הוא

קראו עוד
כיצד לנהל אשפה בדרך אקולוגית וידידותית לסביבה

כיצד לנהל אשפה בדרך אקולוגית וידידותית לסביבה

החשיבות ניהול אשפה נכון ניהול אשפה נכון הוא אחד האתגרים המרכזיים בשמירה על סביבה נקייה ובריאה. עם הגידול באוכלוסייה והצריכה, כמות הפסולת הולכת וגדלה, מה שמציב אתגר משמעותי לנהל אשפה בצורה יעילה. השפעות שליליות של אשפה על הסביבה כאשר אשפה אינה מנוהלת כראוי, היא עלולה

קראו עוד

הדמיות תלת מימד לדירה: הצצה לעתיד שלכם

תכנון ועיצוב דירה יכולים להיות משימה מאתגרת. בין אם אתם בונים בית חדש, משדרגים את הדירה הנוכחית או פשוט רוצים לראות איך רהיטים חדשים ייראו בחלל, הדמיות תלת מימד יכולות להיות כלי רב עוצמה שיעזור לכם להגשים את החזון שלכם. מה זה הדמיות תלת מימד

קראו עוד

השכרת ציוד רפואי לבית

אם אתם או מישהו קרוב לכם זקוקים לטיפול רפואי ממושך בבית, ייתכן שתצטרכו ציוד רפואי מיוחד כדי להקל על התהליך. אך רכישת ציוד רפואי יכולה להיות יקרה מאוד, ולא תמיד נחוצה לטווח ארוך. בשורה התחתונה, לא כולם צריכים להחזיק בבית מכשירים רפואיים מורכבים ויקרים באופן

קראו עוד
איפה כדאי לקנות משקפי ראייה? מאמר בחסות ליאור אופטיקה

איפה כדאי לקנות משקפי ראייה?

בחירת משקפי ראייה היא משימה חשובה שדורשת התייחסות למספר גורמים: בריאות העיניים, סגנון אישי, תקציב ועוד. רבים מתלבטים היכן כדאי לרכוש את המשקפיים, כאשר קיימות אפשרויות רבות: אופטומטריסטים, רשתות אופטיקה, חנויות פרטיות ואף אתרים מקוונים.    הגורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת מקום לרכוש בו משקפיים

קראו עוד
קורס PMO לחברות וארגונים

קורס PMO לחברות וארגונים: צעד משמעותי לקראת הצלחה עסקית

בעולם העסקי התחרותי של ימינו, ניהול פרויקטים יעיל הוא המפתח להצלחה. ארגונים רבים נדרשים להתמודד עם ריבוי פרויקטים במקביל, תוך ניהול משאבים מוגבלים ועמידה בלוחות זמנים ותקציבים. כאן נכנס לתמונה קורס PMO (Project Management Office), המעניק ידע וכלים מתקדמים לניהול פרויקטים ברמה הארגונית.   מהו

קראו עוד
תקלות נפוצות במזגנים

תקלות נפוצות במזגנים

מזגן הוא מכשיר חשמלי חיוני שמספק לנו נוחות ורווחה במהלך חודשי הקיץ והחורף. עם זאת, כמו כל מכשיר חשמלי, גם מזגנים עלולים לפתח תקלות מפעם לפעם. במאמר זה נספק לכם סקירה של תקלות נפוצות במזגנים, טיפים לאבחון התקלות ופתרונות אפשריים: 1. המזגן לא מקרר/מחמם: סיבה

קראו עוד

איך לבחור אדריכל? טיפים חשובים

בחירת אדריכל היא החלטה חשובה, שכן האדריכל יהיה אחראי על תכנון המבנה שלכם, החל מהשלבים הראשוניים של התכנון ועד לקבלת היתר בנייה והשלמת הפרויקט. האדריכל הוא זה שיעזור לכם להגשים את חלומכם לבנות בית או לשפץ את הדירה, ולוודא שהתוצאה תהיה יפה, פונקציונלית ובטוחה. לכן, חשוב

קראו עוד

Get Your Weekly Sport Dose

Subscribe to TheWhistle and recieve notifications on new sports posts