איך להפוך לשחקן פוקר מקצועי?

תוכן עניינים
איך להפוך לשחקן פוקר מקצועי
איך להפוך לשחקן פוקר מקצועי

כיצד ואיך להפוך לשחקן פוקר מקצועי?

פוקר עשוי להציע מסלול חלופי להרוויח כסף נוסף או סתם ליהנות ממשחקים תחרותיים – רק זכרו שזה לא מסלול קריירה ממוצע ודורש מיקוד וחוסן אדירים!

בתור מקצוען פוקר, לוח הזמנים שלך צריך לכלול שעות עבודה ארוכות בכל יום – לא רק כמה שעות פה או שם עם הפסקות לארוחת צהריים ואז חזרה הביתה בזמן ארוחת הצהריים. קבל את התפקיד הזה כאילו זו העבודה האמיתית שלך.

למדו את הכללים של המשחק

בבסיס הפיכתו לשחקן פוקר מקצועי טמון לימוד כל הכללים שלו. זה כולל למידה כיצד לשחק את כל הידיים הבסיסיות, מתי לבלף, וקריאת היריבים שלך ליד השולחן – ניתן להשיג זאת באמצעות טורנירים בחינם או צפייה בסרטונים מקצועיים באינטרנט.

ברגע שאתה מבין את כללי הפוקר, תרגול קבוע הוא חיוני להצלחה. אבל היזהר לא להגזים: לעתים קרובות מדי שחקני פוקר צופים בסרטונים בזה אחר זה מבלי ליישם שום דבר שנלמד במשחקים שלהם; במקום זאת נסה לבחור היבט אחד מכל סרטון וליישם אותו לאורך זמן; למשל רעיון אחד יכול להפוך לחלק מהרפרטואר שלך למשך חודש אחד לפחות.

פעולה זו תאפשר לך להתרחב מעבר לרמה הנוכחית שלך. לדוגמה, אם אתה זוכה כעת ב-6 ידיים בשעה בפוקר חי, נסה לפעול להגדלת המספר הזה – לאורך זמן זה אמור להגדיל את הרווחיות במשחק.

תרגול ועוד תרגול

פוקר הוא משחק מפרך שדורש תרגול רב כדי לשלוט בו, במיוחד אם אתה רוצה להיות שחקן מקצועי. הקדש את עצמך באופן מלא ללימוד אסטרטגיה על ידי השקעת זמן רב במשחק וקריאה על אסטרטגיה; להירשם לאתרי הדרכה; צפו בסרטוני אסטרטגיה; התחל במשחק במספר שולחנות לפני שתתקדם לידיים קשות יותר.

להיות שחקן פוקר מקצועי זה לא קל, אבל התגמולים יכולים להיות מספקים מאוד. משחק זה מציע חופש לטייל ולחקור את החיים תוך מתן פוטנציאל השתכרות כמעט בלתי מוגבל. אבל לפני שצולל לראש, חיוני שתשקול היטב מדוע אתה רוצה להיות כזה כדי לקבוע אם בחירת הקריירה הזו באמת עונה על הצרכים שלך.

אם אתה שוקל לעזוב את העבודה הנוכחית שלך כדי להתמקד אך ורק בפוקר, וודא שיש לך מספיק חסכונות בצד כדי לכסות הן את הוצאות המחיה והן ירידה בבנקים במשחק.

פתחו את האסטרטגיה שלך

ברגע שאתה מכיר את הכללים, השלב הבא צריך להיות פיתוח אסטרטגיית הפוקר שלך. זה עשוי לכלול לימוד ספרי אסטרטגיית פוקר וספרים מחברים, כמו גם ניסיון של אסטרטגיות שונות במהלך הפעלות משחק איתם. יתרה מזאת, הכרחי ללמוד לקרוא שחקנים אחרים, לזהות מספרים וטלגרפים מהם, כמו גם בלוף ביעילות, כדי למצוא דרכים להטות את הסיכויים לטובתך ולהשיג יתרון מול יריבים מנוסים יותר.

ביסוס אסטרטגיית הפוקר שלך כרוכה גם בשימוש בפותרים ועוקבים כדי לכוונן את המשחק שלך, לעזור לחשוף נטיות באוכלוסייה ולבצע התאמות על סמך סוג השחקן והסביבה. יתר על כן, הישאר מעודכן באסטרטגיות החדשות ביותר הזמינות ככל שהמשחק מתקדם.

השיקול האחרון הוא תשוקה לפוקר; אחרת יהיה לך קשה להצליח כשחקן פוקר מקצועי. הקפד לקחת הערכה כנה מדוע אתה רוצה להיות שחקן מקצועי; אם זה רק לשינוי קריירה או הכנסה נוספת בלבד אז זה אולי לא יעבוד; לכן חיוני שתיווצר עתודת הון משמעותית לפני שתנסה את מזלך בפוקר מקצועי.

למדו את הפסיכולוגיה של המשחק

להפוך לשחקן פוקר מקצועי לא קורה בן לילה. זה דורש מסירות ועבודה קשה כדי ללמוד את המשחק מספיק טוב כדי להתחרות בהצלחה בטורנירים עם רכישות גדולות. פוקר יכול להיות גם תובעני נפשית; אז אם זה מלחיץ מדי בשבילך, אולי בחינת מסלולי קריירה אלטרנטיביים עשויה להיות הטובה ביותר.

המטרה שלך צריכה להיות ללמוד כמה שיותר על פוקר וללמוד אותו באופן שוטף, בין אם זה קריאת ספרי אסטרטגיה, השתתפות בתוכניות אימונים, קבלת מאמן או הצטרפות לאתר פוקר. ככל שתרכוש יותר מידע כך תהיה ההצלחה שלך גדולה יותר; בנוסף, עליך להבין את הפסיכולוגיה של המשחק; זה כולל לדעת איך לקרוא את היריבים שלך תוך שמירה על קור רוח והימנעות מהטיה. מצב זה של תסכול יכול לגרום לקבלת החלטות לקויה ליד השולחן ולניצול.

זכור שאתה לא לבד במרדף שלך להיות שחקן פוקר מקצועי. יש מיליוני שחקנים חובבים ומקצוענים למחצה שמשחקים את המשחק למחייתם ורבים מתפרנסים מזה בכבוד.

מצאו מדריך

כדי להצליח בפוקר, מציאת מנטור שיכול ללמד אסטרטגיות בסיסיות ומתקדמות יותר היא חיונית לחלוטין לשיפור המיומנויות ובניית ביטחון עצמי. בנוסף, שיש מישהו שם כמוטיבציה כאשר נראה שהדברים לא מסתדרים לך ליד השולחן.

מדריך טוב יכול גם ללמד אותך את הפסיכולוגיה מאחורי הפוקר. זה חיוני, שכן פוקר הוא משחק רגשי המחייב שמירה על שליטה רגשית בכל עת. שחקני פוקר מקצועיים משתמשים בתיווך, מאמני חיים ותרגולי יוגה על מנת לנהל את הרגשות שלהם ביעילות במהלך המשחק.

ההבנה שפוקר יכול להיות משחק מסוכן יכולה להיות מרתיעה, מכיוון שאתה עלול לחוות תקופות של הפסדים מתמשכים. לכן, קיום מקור הכנסה אחר (חוץ מפוקר) ותוכנית חיסכון היא המפתח. הצטרפות לקהילת פוקר כדי למצוא תמיכה ולהכיר חברים חדשים כמו גם להשתתף בסדנאות או שיעורים יכולה גם לעזור. לבסוף, בחר באתרי משחקים המקדמים הימורים אחראיים על ידי מתן כלים המאפשרים לך להישאר בשליטה על הרגלי ההוצאות שלך ולנהל אותם בהתאם.

תרגול על בסיס קבוע

יש לתת שיקולים לפני שתתחיל בקריירת מקצוען הפוקר שלך; שקול את הוצאות המחיה שלך, צרכי הרווח והאם תוכל לסבול פסי הפסדים ממושכים או לא לפני שתעשה את הקפיצה.

תרגל באופן קבוע ושאף לשפר את המשחק שלך מחוץ לשולחנות על ידי קריאה על אסטרטגיית פוקר, הצטרפות לאתר הדרכה או שכירת מאמן, שימוש במעקבים כדי לנטר נטיות באוכלוסיה, או הצטרפות לפורומים וקהילות פוקר. לבסוף, מצא איזון אידיאלי בין שעות המשחק שלך להיבטים אחרים של החיים; בתי קזינו יכולים להיות סביבות לחוצות מאוד, כך שעיסוקים מסוימים מחוץ לפוקר עשויים לשמור על האנרגיה שלך רעננה ומחודשת.

להפוך לשחקן פוקר מקצועי דורש עבודה קשה ומחויבות, אבל אם יש לך תשוקה למשחק ואתה מוכן להתאמץ, זה יכול להיות מסלול קריירה מתגמל ביותר. אם עדיין לא מוכן להתחייב, ממתינות הזדמנויות אחרות – המשך לעבוד על שיפור כישורי הפוקר שלך עד שהפרסים יגיעו!

פתח את יכולת המשחק שלך

אם יש לך גם תשוקה לפוקר וגם חשיבה אידיאלית, להיות מקצוען יכול להיות בעתיד שלך. רק ודא שאתה מוכן לאתגרים הכרוכים בכך לפני הצלילה; אחרת אולי יהיה חכם יותר ללכת בדרך אחרת. תנודות פיננסיות ושיאים ושפל רגשיים המתלווים לעבודה זו חייבים להיות מנוהלים בהתאם – לכן יצירת חשבון המוקדש אך ורק לפוקר תעזור להכין את עצמך.

הבינו שפוקר הוא משחק שמתפתח כל הזמן. ככל שיותר ויותר אנשים מצטרפים, תצטרך להסתגל במהירות כדי להישאר תחרותי. יתר על כן, תוכל לבלף בצורה נכונה ולזהות מתי היריבים שלך מנסים להערים עליך.

להפוך לשחקן פוקר מקצועי אולי לא קל, אבל התגמולים יכולים להיות גדולים אם תקדישו את זמנכם וגם את המאמץ. עשייה רק בשביל כסף עלולה להוביל לשחיקה במהירות – ולהשאיר אותך מתחרט לאורך זמן על בחירה זו.

כניסה למערכת

שתפו את המאמר

עוד מאמרים

השכרת מלגזות - חסכון בכסף ופתרונות ניידים

השכרת מלגזות – חסכון בכסף ופתרונות ניידים

בסביבה העסקית המהירה של ימינו, שירותי השכרת מלגזות ממלאים תפקיד מכריע בהבטחת יעילות ופרודוקטיביות. בין אם אתם מנהלים עסק קטן או מנהלים מחסן גדול, השכרת מלגזה יכולה לספק יתרונות משמעותיים. זה מאפשר לך לחסוך כסף ומציע פתרונות ניידים כדי לענות על הצרכים הספציפיים שלך. השכרת

קראו עוד

סוגי פלטות עץ

פלטות עץ הן חומר גלם פופולרי המשמש למגוון רחב של יישומים, כולל ריהוט, עיצוב פנים, בנייה ומלאכה. פלטות עץ זמינות במגוון סוגים, כל אחד עם יתרונות וחסרונות משלו. פלטות עץ טבעיות פלטות עץ טבעיות עשויות מעץ מלא, כלומר הן עשויות מגזע עץ אחד. פלטות עץ טבעיות הן

קראו עוד

סוגי אוכל לגורי כלבים: מה חשוב לדעת?

מבחר גדול – איך בוחרים אוכל לכלב? שלב הגורות של כלב הוא תקופה קריטית להתפתחות בריאה. במהלך תקופה זו, הכלב גדל במהירות ויש לו צרכים תזונתיים ייחודיים. חשוב לספק לגורים מזון איכותי ומאוזן כדי לתמוך בהתפתחות תקינה של העצמות, השרירים, המוח והמערכת החיסונית. יש כמה

קראו עוד

הזמנת תחפושות לפורים דרך האינטרנט: מדריך מקיף

פורים – חג גדול לילדים פורים אולי יחול רק בעוד כמה חודשים, אבל רוב מי שגר בישראל – ובעיקר האימהות – אוהבות לרכוש את התחפושות הרבה הרבה לפני הזמן. הסיבה לכך היא שהמחירים בחנויות בישראל מאוד יקרים ולעומת זאת החנויות האינטרניות מחו"ל מציעות הרבה יתרונות:

קראו עוד

לבטל או לא? האם לקיים חתונה במלחמה?

חתונה במלחמה? מה לעשות מלחמה היא אירוע טראומטי, שיכול להשפיע על כל תחום בחיים, כולל על החתונות. זוהי החלטה לא פשוטה אם לקיים חתונה במהלך מלחמה, וישנם שיקולים רבים שיש לקחת בחשבון. שיקולים לטובת חתונה במלחמה אהבה: חתונה היא הצהרת אהבה בין שני אנשים, וזוהי

קראו עוד

מחלות ומצבים שניתן לטפל בהם באמצעות כירופרקטיקה

יתרונות הטיפול הכירופרקטי הטיפול הכירופרקטי משפר את התנועה בקרב חוליות עמוד השדרה ובכלל במפרקי השלד. מטרתו העיקרית היא לשדרג את מצבן המכני של חוליות עמוד השדרה ושל מערכת השריר-שלד. מרקם זה משמש גם לשיפור התפקוד הפיזי של הגוף. כדי לקבל טיפול כירופרקטי בישראל, יש לפנות

קראו עוד

הבדיקות החשובות ביותר במהלך הריון – הבדיקות שאסור לך לפספס

היריון הוא תקופה מרגשת, אך גם מלווה בחששות. החששות הללו נובעים מהרצון של כל אישה ללדת תינוק בריא. אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח לידה בטוחה ותינוק בריא היא לעבור את הבדיקות הרפואיות המומלצות. הבדיקות הללו נועדו לזהות מומים מולדים, בעיות בריאותיות אצל האם והעובר, ולעקוב אחר

קראו עוד

איך לנקות תנור – כל השיטות

קיימות שתי שיטות עיקריות לניקוי התנור תנור הוא אחד המכשירים החשובים ביותר במטבח, אך הוא גם אחד המכשירים המלוכלכים ביותר. שומן, שאריות מזון ושרפות יכולים להצטבר במהירות על דפנות התנור, והם יכולים להיות קשים מאוד להסרה. יש מספר שיטות לניקוי התנור. הראשונה היא "השיטה הטבעית"

קראו עוד

טיפים לטיפוח עור יבש – המדריך המלא

מהו עור יבש? עור יבש הוא מצב עור בו העור אינו מיוצר מספיק חומר שומני, הידוע גם בשם סבום. סבום עוזר לשמור על הלחות בעור. כאשר יש מעט מדי סבום, העור עלול להפוך יבש, קשקשי, ומתקלף. הסימנים של עור יבש כוללים: עור מחוספס: העור מרגיש מחוספס

קראו עוד

שחקן טוב הוא שחקן שיודע לחשב אסטרטגיה רבת מהלכים מחושבים בכדי לנצח

היתרון של משחקי bet365 רבים הוא הידע והיכולות של השחקן לחשב אסטרטגיה רבת מהלכים מחושבים קדימה במשחק. אין ספק כי באמצעות אסטרטגיה ולעיתים גם סטטיסטיקה ניתן לחשב ולראות תמונה יותר ברורה וחדה על תחומי חיים רבים ושונים תוך חישוב מספרים או פרמטרים. בין שמדובר על

קראו עוד

Get Your Weekly Sport Dose

Subscribe to TheWhistle and recieve notifications on new sports posts